تصاویر لو رفته از برن سات و کیوانچ تاتلی توع در نیویورک +[بهلول و بیهتر در کنار هم]

[ad_1]

برن و کیوانچ زوج افسانه‌ای سریال عشق ممنوعه در یک فیلم سینمایی پارتنر هم خواهند شد. تصاویر برن سات و کیوانچ تاتلی توع در نیویورک توجه هواداران را جلب کرد.

دو بازیگر معروف ترکیه‌ای که با سریال عشق ممنوعه به اوج شهرت رسیدند، مجدد با هم در یک فیلم سینمایی دوست شده‌اند. زوج معروف پس از ۱۴ سال مجدد دوست می‌شوند. گفته می‌شود فیلم جدید برن و کیوانچ توسط شرکت OGM Pictures ساخته و در نیویورک فیلمبرداری می‌شود. برن و کیوانچ در نیویورک دیده شده‌اند.

برن سات و کیوانچ تاتلی توع در نیویورک

تصاویر لو رفته از برن سات و کیوانچ تاتلی توع در نیویورک +[بهلول و بیهتر در کنار هم]

این فیلم سینمایی که نامش هنوز مشخص نیست از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. زمان‌هاست که تهیه‌کنندگان پیشنهادهایی را برای برن سات (ساآت) و کیوانچ، یکی از زوج‌های افسانه‌ای تاریخ تلویزیون ترکیه ارائه کرده‌اند تا اون‌ها مجدد در یک پروژه رو در روی هم بازی کنند اما این ملاقات تا چندی نزد برگزار نشد.

سرانجام انتظارها به سر رسید و رویایی این زوج هنری در یک فیلم سینمایی پس از ۱۴ سال، سپس از سریال پرمخاطب عشق ممنوعه، اتفاق خواهد افتاد. برن سات و کیوانچ تاتلیتو نقش‌های اصلی این فیلم سینمایی را بر وظیفه خواهند داشت.

۳ خبر مهمی که در مورد فیلم به دست آمد این است که این فیلم توسط قلم برنده Nuran Evren Shit نوشته شده است، فیلم در نیویورک فیلمبرداری شده و پس از تولید، از نتفلیکس پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط:

[ad_2]