تعقیب و گریز هالیوودی مرد روسی با پلیس برای فرار از جنگ در اوکراین

[ad_1]

این ثانیه ای است که مردی در تلاش برای اجتناب از اعزام شدن به جنگ خونین روسیه در اوکراین، توسط نیروهای اوکراینی در خیابان مورد تعقیب قرار گرفته و سپس از یک تعقیب و گریز شبه فیلم های هالیوودی ظاهراً دستگیر می شود. این ویدیو که از آپارتمانی در شهر سنت پترزبورگ گرفته شده، مردی را علامت می دهد که در حال فرار از خدمت سربازی است اما نیروهای قسمت خدمات وظیفه به جستجو او در نزدیکی خانه اش رفته اند. او با فرار از بین ترافیک، برنده می شود از دست دو افسر پلیس فرار کند اما سومین نظامی روسی از راه رسیده و او را متوقف می کند.

او الآن به اردوگاه تمرینی نیروهای ذخیره فرستاده خواهد شد و تا چند هفته دیگر نیز به خط مقدم جنگ اعزام می شود، و شاید آخرین روزهای زندگی اش را می گذراند. ماه قبل بود که ولادیمیر پوتین دستور یک بسیج عمومی نسبی برای فرستادن ۳۰۰,۰۰۰ نفر به میدان جنگ در اوکراین را صادر کرد. از ان تاریخ، ویدیوهای بسیاری از مردان روسی در تعداد فراوان، به طور مخصوص از مناطق روستایی این سرزمین، منتشر شده است که سوار اتوبوس شده و به اردوگاه های آموزش نظامی فرستاده می شوند. اگر چه به خانواده هایشان گفته می شود که این مردان ماه ها آموزش داده شده و سپس به خط مقدم فرستاده می شوند، تنها سپس از چند هفته از اعزام این نیروها خبر کشته شدنشان به خانواده هایشان داده می شود.

پوتین اعلام کرده است که تاکنون ۲۲۰,۰۰۰ نیروی ذخیره به اردوگاه های آموزشی یا میدان جنگ فرستاده شده اند و فرمان بسیج عمومی و سربازگیری تا دو هفته دیگر به آخر خواهد رسید. اما شایعات حاکی از اون است که تعداد نیروهای فرا خوانده شده از ۳۰۰,۰۰۰ نفر گفته شده نیز فراتر رفته و بیش از یک میلیون مرد روسی در فهرست فرا خوانده شدن قرار دارند. در این شرایط به نظر می رسد که بیش از ۴۰۰,۰۰۰ مرد روسی از بیم فرا خوانده شدن به خدمت اجباری این سرزمین را ترک کرده و به کشورهای فنلاند، قزاقستان، ارمنستان و مغولستان گریخته اند. پوتین فراوان زیاد در حال تلاش برای پیشگیری از شکست نیروهایش در جنگ زمینی علیه ارتش اوکراین است، در حالی که اوکراینی ها در دو جبهه شمال و جنوب در هفته ای اخیر موفقیت هایی کسب کرده اند.

این لحظه ای است که مردی در تلاش برای اجتناب از اعزام شدن به جنگ خونین روسیه در اوکراین، توسط نیروهای اوکراینی در خیابان مورد تعقیب قرار گرفته

کارشناسان نظامی بر این باورند که این نیروهای ذخیره برای نگه داری سرزمین هایی که در هشت ماه قبل به تصرف روسیه درآمده به کار گرفته خواهند شد، در شرایطی که حملات موشکی و پهپادی به زیرساخت ها و شهرهای اوکراین برای فرسایش نیروهای اوکراینی به کار گرفته شده و به نظر می رسد جنگ به نوعی بن بست رسیده است. به نظر می رسد هدف از حملات به زیرساخت های اوکراین، مجبور کردن کی یف و متحدانش به پذیرفتن یک دوستی به سود مسکو باشد، در شرایطی که قسمت قابل توجهی از خاک اوکراین در اختیار روسیه قرار گرفته و به این سرزمین الحاق شده است.

این لحظه ای است که مردی در تلاش برای اجتناب از اعزام شدن به جنگ خونین روسیه در اوکراین، توسط نیروهای اوکراینی در خیابان مورد تعقیب قرار گرفته

ارتش روسیه در جنگ اوکراین فراوان زیاد ضربه خورده است اگر چه تعداد دقیق تلفات این سرزمین همچنان مشخص نیست. همانطور که در مطلبی دیگر گفته شد، اوکراین مدعی شده تاکنون ۶۵,۰۰۰ سرباز روسی را کشته و بیش از ۲,۵۰۰ تانک، ۵,۰۰۰ ماشین زرهی و صدها هواپیما و هلیکوپتر این سرزمین را نابود کرده است.

این لحظه ای است که مردی در تلاش برای اجتناب از اعزام شدن به جنگ خونین روسیه در اوکراین، توسط نیروهای اوکراینی در خیابان مورد تعقیب قرار گرفته

وزارت نگهداری روسیه تعداد کشته شدگان روسی را تنها ۵,۹۳۷ نفر اعلام کرده که با تایید درخواست برای بسیج عمومی ۳۰۰,۰۰۰ سرباز جدید همخوانی ندارد. این روزها روسیه با استفاده از پهپادهای کامیکازه ای که غربی ها مدعی هستند از ایران خریداری کرده، به کی یف و دیگر شهرهای اوکراین حمله می کند و اوکراین تاکنون در مواجهه با این ترفند جدید نظامی روسیه بی نگهداری بوده است. این روزها کی یف و متحدان غربی اش مدعی هستند که سپس از موفقیت پهپادهای شاهد ایرانی در جنگ اوکراین، روسیه به دلیل کاهش زرادخانه موشکی اش تصمیم دارد از ایران راکت های زمین به زمین نیز خریداری کند، خبری که تاکنون ایران به اون واکنشی علامت نداده هر چند وزارت امور خارجه ایران، فروش پهپادهای ایرانی به روسیه و استفاده از اون ها در اوکراین را تکذیب کرده است.

[ad_2]