تغییر جنسیت امیر تتلو تایید شد ؛ اعتراف جنجالی خواننده سرشناس! [+عکس چهره جدیدش]

[ad_1]

تغییر جنسیت امیر تتلو در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

امیر تتلو با انتشار یک استوری در اینستاگرام ضمن اعلام خبر تغییر جنسیت خود به تمایلات شخصی اش برای دختر شدن اعتراف کرد.

آرون گروپس

امیر تتلو نزد از این با انتشار متنی در یوتیوب دلیل دوری از سحر قریشی را آشکار کرد و ادعایی جنجالی علیه خانم بازیگر مطرح کرد. پیشتر عکس منتشر شده از صفحه اینستاگرام سحر قریشی ماجرای دوری او از امیر تتلو و مهاجرت این بازیگر زن به دبی را تایید کرد.

تغییر جنسیت امیر تتلو ؛ اعتراف جنجالی خواننده سرشناس! [+عکس]

تتلو با اعلام اینکه گروه نوازندگان و تیم کنسرت مهرماه این خواننده متشکل از ۵ پسر و ۵ دختر است، خود را نصف پسر و نصف دختر عنوان کرد.

این عکس را در ادامه دید کنید:

تغییر جنسیت امیر تتلو در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید

تتلو خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آر اند بی کوشش می‌کند. تتلو نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد. تتلو از نخستین خوانندگان ژانر آر اند بی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرد. امیر تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶است،  امیر تتلو خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است، امیر تتلو در ژانر رپ، پاپ و آراندبی کوشش می‌کند.امیر تتلو از نخستین خوانندگان ژانر آراندبی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرده و به شهرت رسیده‌است.امیرتتلونخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]