تغییر چهره بد سحر قریشی او را مانند تتلو کرد [+فیلم تتوی هایش در باشگاه]

[ad_1]

تغییر چهره بد سحر قریشی در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

سحر قریشی با انتشار یک فیلم در اینستاگرام که در اون با استایل گنگ در یک باشگاه ورزشی در دبی امارات مشاهده می شود از حرکت به سو هدف سخن گفت و برای رسیدن به اهداف خود موهایش را تراشید.

آرون گروپس

پیشتر امیر تتلو با انتشار متنی در یوتیوب دلیل دوری از سحر قریشی را آشکار کرد و ادعایی جنجالی علیه خانم بازیگر مطرح کرد. پیشتر عکس منتشر شده از صفحه اینستاگرام سحر قریشی ماجرای دوری او از امیر تتلو و مهاجرت این بازیگر زن به دبی را تایید کرد.

تغییر چهره بد سحر قریشی او را مانند تتلو کرد [+فیلم تتوی هایش در باشگاه]

در این ویدیو که سحر قریشی با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته است، استیل ورزشکاری و موهای تراشیده شده بازیگر زن گذشته سینمای ایران نظر مخاطبان را جلب کرد.

این ویدیو را در ادامه دید کنید:

تتلو خواننده ایرانی مقیم ترکیه مدعی شد سحر قریشی را تنبیه کرده و دوری از بازیگر زن گذشته سینمای ایران به دلیل رفتارهای زشت او بوده است. نزد تر سحر قریشی با ابراز ندامت از رابطه با امیر تتلو خواننده ایرانی مقیم ترکیه، به دنبال کنندگانش قول داده بود دیگر عشق و عاشقی نخواهد کرد.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]