تقدیر انجمن مدیران صنایع از مدیرعامل بیمه تعاون

[ad_1]

انجمن مدیران صنایع از مدیرعامل بیمه تعاون بر تلاش برای صنعتی سازی سرزمین  تقدیر کرد.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از روابط عمومی بیمه تعاون، باغ دربند، میزبان بیش از هفتاد نفر از اعضای «انجمن مدیران صنایع» بود و در این بین از یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون به سبب «اعتلا و ارتقای کوشش های انجمن و نگه داری و نیرومند اندوخته های جمعی و تشکلی» تقدیر شد.
در این بین، «محسن خلیلی»، رئیس هیأت مدیره انجمن مدیران صنایع، کارآفرین، پیشکسوت صنعت گاز مایع در ایران، موسس شرکت بوتان و عضو هیأت بنیانگذاران بانک کارآفرین، ضمن درخواست از تمام اعضای انجمن مبنی بر تلاش برای صنعتی سازی سرزمین، لوح تقدیر را به مدیرعامل بیمه تعاون اهدا کرد.
مظلومی، پس از دریافت لوح، با بوسه بر دستان خلیلی، از هفتاد سال کوشش او برای صنعتی سازی سرزمین تقدیر و به این رتبه ادای احترام کرد.

گفتنی است، صنعتی‌سازی فرایند تغییر اجتماعی و اقتصادی و بخشی از فرایند پهناور‌تر مدرن‌سازی است که در اون تغییرات اجتماعی و توسعه اقتصادی با نوآوری فناورانه و به‌مخصوص با توسعه تبدیل انرژی و متالورژی در مقیاس عظیم ارتباطی تنگاتنگ داشته و معرف شکلی از تغییر فلسفی است که مردم رویکرد متفاوتی نسبت به درک دنیا و فرایند جامعه‌شناسانه عُقَلائی‌کردن فراگیر پیدا می‌کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]