تماس تلفنی رئیسی با خانواده شهید حسین اجاقی

[ad_1]

تماس تلفنی رئیسی با خانواده شهید حسین اجاقی

رئیس‌جمهور شامگاه شنبه با خانواده شهید تبریزی مدافع امنیت، زنده‌یاد حسین اجاقی گفت‌وگو کرد.

تاکید بر جدیت دولت برای تنبیه عاملان این جنایت

سید ابراهیم رئیسی در این گفتگوی تلفنی با قدردانی از مجاهدت‌های این شهید والامقام در مواجهه با آشوبگران و صیانت از امنیت شهر تاریخی و ولایتمدار تبریز در روزهای قبل، شهادت او را به خانواده‌اش تبریک و تسلیت گفت.

رئیس جمهور وجود پرشکوه مردم در مراسم تشییع شهید اجاقی را نماد دلبستگی جامعه با فرهنگ از خودگذشتگی و شهادت فهمید و خاطرنشان کرد: وجود حماسی مردم شهر تبریز در مراسم تشییع جسم این شهید بزرگوار، علامت قدرشناسی این مردم نسبت به دفاع کنندگان امنیت و انزجار آنان از فتنه‌طلبان و اخلال‌گران نظام و امنیت عمومی است.

رئیسی سرزمین قهرمان‌پرور آذربایجان را گرانیگاه مبارزه برای استقلال و آزادی ایران در تاریخ همزمان خواند و گفت: تبریز چه در جریان انقلاب اسلامی و چه در نزد از اون، همیشه یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های نگهداری از استقلال و آزادی ایران بوده است و امروز نیز مردم ولایتمدار و وطن‌دوست این شهر، اجازه نخواهند داد امنیتی که به بهای خون صدها هزار شهید بدست آمده، از سوی گروه‌های سازماندهی‌شده و معارضان جمهوری اسلامی ایران، خدشه‌دار شود.

رئیسی در آخر این گفت‌وگو بر پیگیری پرونده شهادت شهید اجاقی از سوی مراجع مسئول تاکید کرد و به خانواده این شهید اطمینان داد، دولت با جدیت در کنار دستگاه‌های امنیتی و قوه قضائیه، در راستای تنبیه عاملان این جنایت تلاش خواهد کرد.

شهید حسین اجاقی از بسیجیان شهر تبریز بود که در جریان مواجهه با اغتشاشات اخیر در این شهر، از سوی آشوبگران مورد اصابت چاقو قرار گرفت و به مقام رفیع شهادت نایل آمد.

گردآوری: گروه خبر سمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *