تمسخر مهدی طارمی در تنیس تور جهانی مادرید!

[ad_1]

در برنامه تفسیر مسابقات تنیس مادرید یکی از مفسران به شکل عجیبی برای تحلیل خود از نام مهدی طارمی استفاده کرد. جنجال در تنیس تور جهانی مادرید با اسم طارمی!

به شرح وقت سحر، در ماه‌های قبل مهدی طارمی در رسانه‌های مختلف مورد حملات مکرر قرار گرفته است. در واقعیت فشار روی ستاره ایرانی در رابطه با مانند‌سازی در زمین برای گرفتن پنالتی به بالاترین حد خود رسیده است.

همین شنبه و در مسابقات تور جهانی تنیس مادرید یک بار دیگر نام مهدی طارمی جنجال آفرین شد. مفسر تلویزیونی برنامه ورزشی Eleven در جریان برنامه و هنگامی که تصمیم داشت از صداقت فدریکو چینگوتو، تنیسور آماده در رقابت ها، تعریف کند گفت: «اینجا طارمیسم وجود ندارد.»

البته این مفسر بلافاصله کوشش کرد که اظهار نظر خود را به نوعی اصلاح کند و در ادامه گفت:

«چیزی که من گفتم هیچ وقت قیاس با فوتبال و حتی خود طارمی نیست. مسئله‌ای که می‌خواهم به اون نشانه کنم این است که صداقتی که در این ورزش وجود دارد نسبت به فوتبال فراوان زیادتر است و این هم مدرک غیر قابل انکاری از اون است.»

مهدی طارمی در تنیس تور جهانی مادرید مسخره شده است.

واکنش باشگاه پورتو

بلافاصله سپس از این اتفاق مدیر ارتباطات باشگاه پورتو به نگهداری از مهدی طارمی پرداخت. فرانسیسکو جی مارکز در این باره گفت: «یک بار دیگر این برنامه، پورتو و بازیکن ما یعنی طارمی را مسخره می‌کند.

این آقایان مریض هستند. این مفسران لیسبون با کل سرزمین اینگونه و بدون احترام صحبت می‌کنند. پورتو و هواداران اون شایسته احترام هستند. این برنامه نمی‌تواند به این کارها ادامه دهد و ابدا هم این کارها تصادفی نیست.»

در ادامه Eleven به شکل رسمی در صفحه اجتماعی خود از اتفاق چهره داده ابراز تأسف کرد. در یادداشت اون‌ها در این باره آمده است:

«ما عمیقاً از اظهار نظر تاسف‌بار که در تور مادرید انجام شد ابراز تاسف می‌کنیم. Eleven هیچ وقت اینگونه رفتارها را در خود نمی‌بیند و کارها واجب برای‌عدم تکرار اون انجام خواهد شد.»

منبع: ورزش سه

 

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *