توان و کیفیت شارژدهی باتری آیفون 7

[ad_1]

توان و کیفیت شارژدهی باتری آیفون ۷

باتری که در آیفون ۷ اپل از اون استفاده شده یک باتری لیتیوم یونی می باشد. امروزه باتری های لیتیوم یونی در همه ی گوشی های موبایل استفاده می شوند که بهترین گزینه جهت تامین انرژی این محصولات می باشند ولی متاسفانه باتری های لیتیوم یونی دارای یک مشکل اساسی می باشند که مربوط به کم شدن تدریجی ظرفیت و توان شارژدهی اون ها است. واجب به ذکر است تعویض باتری آیفون ۷ ، تعویض دوربین ایفون ۷ و تعمیر فیس آیدی آیفون x از مواردیست که در این مدل گوشی فراوان انجام می شود. باتری های لیتیوم یونی به مطالعه و با طی کردن سیکل های شارژ متعدد با افت ظرفیت مواجه خواهند شد. بنابراین باتری آیفون ۷ اپل شما هر گوشی دیگری که دارید به مطالعه تاریخ توان شارژدهی خود را از دست می دهد و با افت کیفیت مواجه می گردد. لذا افت توان و کیفیت شارژدهی باتری آیفون ۷ اپل تنها مربوط به  موبایل بنوره ودر همه ی گوشی های موبایل به شکل مشابه مشاهده می‌شود .در واقع این ضعف در باتری لیتیوم یونی وجود دارد.

باتری آیفون 7
باتری آیفون ۷

تعویض باتری آیفون ۷ ظرف چه زمان زمانی انجام می‌شود؟

باتری آیفون ۷ اپل از کیفیت شارژدهی خوبی برخوردار می باشد و بیشتر برای ۱ الی ۲ سال می ‌تواند با کیفیت خوب در گوشی عمل می کند و کارایی واجب را ارائه می نماید ولی پس از گذشت این زمان تاریخ کم کم با افت کیفیت مواجه خواهند شد. لذا احتمالا همین بازه زمانی (مابین ۱ الی ۲ سال) بهترین وقت برای تعویض باتری آیفون ۷ اپل می باشد.

برای چی تعویض دوربین ایفون ۷؟

تعویض دوربین آیفون ۷ ممکن است به دلیل از کار افتادن دو لنز دوربین گوشی یا خش دار شدن و کاهش کیفیت اون ها انجام گیرد. خوشبختانه برای تعمیر موبایل و تعویض دوربین عقب آیفون ۷ چندان کار سختی را در پی نخواهید داشت و نهایتا ظرف زمان تاریخ تقریبی ۱ ساعت قادر به انجام این کار می توان شد. واجب به ذکر است که جهت دوباره کردن آیفون ۷ پلاس و تعمیر گوشی نیاز است تا لاستیک آب بندی لبه های بدنه اون را متلاشی نمایید. از بین بردن لاستیک آب بندی لبه های آیفون ۷ پلاس موجب از دست رفتن خاصیت ضد آب گوشی می گردد. بنابراین واجب است تعویض دوربین آیفون ۷ و انجام سایر تعمیرات مورد نظرتان، حتما یک لاستیک آب بندی جدید را در این گوشی نصب نمایید تا به این شکل خاصیت ضد آب اون احیاء گردد.

قیمت و خرید دوربین پشت آیفون ۷

اگر تصمیم خرید دوربین آیفون ۷ را دارید و در کنار کیفیت محصول ، قیمت اون هم برای شما با ارزش و مهم بودن دارد .می بایست بفهمید که قیمت دوربین iPhone 7 در بازار مشخص نمی باشد . بیشتر این مسئله بستگی به کیفیت و مدل گوشی دارد. در تاریخ خرید این محصول ، دو گزینه برای تعویض دوربین اصلی آیفون ۷ نزد پای شما خواهد بود.

قطعه روکاری و اصلی بازار. این دور قطعه اگر چه برای دوربین می باشند اما هر کدام ویژگی هایی متفاوت دارند.قطعه روکاری، دوربینی است که از روی یک آیفون دیگر دوباره شده می باشد. کیفیت و وضوح عکس این محصولات که به نام لوازم یدکی آیفون  فراوان بالا است و با نمونه فابریک هیچ تفاوتی ندارد. نوع دیگر محصول کارخانه های چین است که قیمت پایین تری نسبت به نوع اول دارد. البته این محصول دارای کیفیت نیز می باشد.

قیمت و خرید دوربین پشت آیفون 7
قیمت و خرید دوربین پشت آیفون ۷

تعمیر فیس آیدی آیفون x چگونه انجام می شود؟

فیس آیدی اپل یک علمی تشخیص چهره یم باشد که از سال ۲۰۱۷ روی آیفون X راه اندازی گردید. این علمی جایگزینی برای سیستم اسکن دلیل‌ انگشت بود که امروزه در مدل ها یبالاتر این برند نیز وجود دارد. با وجود پیشرفته بودن این تکنولوژی گاهی باید به تعمیر فیس آیدی آیفون x بپردازید. وجود مشکل در عملکرد فیس آیدی می‌ تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در زیادتر مواقع منشاء اون مقاوم افزاری خواهد بود و تنها در برخی موارد می تواند ناشی از عوامل آرام افزاری باشد. در صورتی که گوشی Face ID گوشی آیفون بر دلیل‌ مشکلات مقاوم افزاری با اختلال مواجه شده باشد، برای تعمیر اون می بایست به مراکز با اعتبار و نمایندگی های اپل مراجعه کنید.

توجه داشتهباشید برای تنظیم Face ID ، می بایست سر خود را به آهستگی تکان دهید تا فیس آیدی بتواند شکل شما را به خوبی تشخیص دهد. پروسه تنظیم و راه اندازی با دو بار اسکن از شکل شما به اتمام خواهد رسید. این اسکن ها، فیس آی دی را قادر می سازد تا چهره شما را شناسایی کند و از این پس هویت شما را به خوبی تشخیص دهد.

هزینه تعمیرات در اپل آچار

جهت به دست اوردن مبلغ هزینه تعمیراتی همچون گلس ال سی دی واجب است تا دستگاه با دقت نقص یابی گردد. به طور کلی تکنسین پس از نقص یابی ، تعیین خواهد کرد که کدام اجزای اون با صدمه رو به رو شده اند. از اون مهم تر، باید مشخص شود که قطعه‌ ها معیوب قابل ترمیم یا تعویض می باشند.

اپل آچار
اپل آچار

معمولا تعمیر قطعه‌ ها برای مشتری کم هزینه تر خواهد بود اما برای تعویض اجزای مختلف ، می بایست مبلغ زیادی پرداخت نمایید. زیرا نمونه اورجینال برخی قطعه‌ ها گران هستند و جهت خرید اون ها واجب است تا هزینه زیادی صرف گردد. مجموعه اپل آچار از جمله مراکز با اعتبار برای تعویض گلس ال سی دی و تعویض دوربین آیفون ۷ می باشد که با استفاده مندی از متخصصین شغل ای اقدام به تعمیرات آیفون می نماید . شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیراتی همچون تعمیر آیفون ۷ و تعمیر ایرپاد اپل خود را به این مرکز بسپارید.برای کسب اطلاعات زیادتر به وب سایت applea4.com مراجعه نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۲ نظر

برندگان لاتاری | لاتاری

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *