توسعه محصولات و خدمات مخصوص قسمت تعاون از برنامه های اصلی بانک توسعه تعاون

[ad_1]

سرپرست بانک توسعه تعاون در جلسه تکریم مدیر قبلی امور اعتباری، توسعه محصولات و خدمات مخصوص قسمت تعاون را از برنامه های اصلی بانک توسعه تعاون فهمید.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون در جلسه تکریم مدیر قبلی امور اعتباری و معارفه سرپرستان امور اعتباری و امور استانها و شعب بانک اظهار داشت: این بانک با هدف حمایت و ارائه خدمات به قسمت تعاون تاسیس گردیده است و رشد و بالندگی بانک نیز وابسته به شکوفایی قسمت تعاون است.
وی افزود: رضایت تعاونگران به نام جامعه هدف خدمات بانک، حائز با ارزش و مهم بودن بوده و بر این پایه توسعه محصولات و خدمات بانک مخصوص قسمت تعاون، ضروری تلقی می‌گردد.
شیخ حسینی خاطر علامت کرد: در تاسیس بانک توسعه تعاون علاوه بر قوانین بالادستی فرماندار بر سیستم پولی و بانکی سرزمین ، قانونی ویژه نیز مد نظر بوده است که در اون توسعه قسمت تعاون و ارتقای سهم تعاون به 25 درصد اقتصاد مردمی و نقش تعاونگران در پیشرفت اقتصادی سرزمین ترسیم گردیده است.
سرپرست بانک توسعه تعاون گفت: تحقق بسیاری از اهداف و راهبردها و سیاست‌های بانک بستگی به انجام صحیح فعالیت‌ بانکی در واحدهای اجرایی دارد و ارکان اعتباری بانک با تدوین و ابلاغ سیاست‌های اعتباری، نقش مهم در راهبری همکاران واحدهای اجرایی بر وظیفه دارند.
وی تاکید کرد: دید به بانک در سطوح راهبردی و برنامه‌ریزی اقتصاد، توان پرداخت تسهیلات و نقش‌آفرینی بانک در ارائه اعتبار به بخشهای واقعی اقتصاد است.
شیخ حسینی گفت: در پیشبرد صحیح عملیلات اعتباری، علاوه بر امور اعتباری، نقش واحدهای همکار از جمله مالی، مشتریان و توسعه بازار، علمی اطلاعات و سایر واحدها موثر است.
سرپرست بانک توسعه تعاون ضمن تکریم خدمات حمید رضا البرزی مدیر قبلی امور اعتباری گفت: وجود همکاران بانک در درجه‌های مهم نظام بانکی و موسسات مالی سرزمین علامت دهنده سطح مطلوب اندوخته انسانی بانک است.
وی با معرفی احمد محمدی به نام سرپرست جدید امور اعتباری بانک توسعه تعاون گفت: گرچه بسیاری از فعالیت‌ اعتباری بانک به شکل سیستماتیک و مرتب شکل می‌پذیرد، وجود فرد جدید نیز در این درجه مهم موجب تسهیل کوشش‌ها می‌شود.
شیخ حسینی تصریح نمود: استقلال و اقتدار با اتکا به اصول تخصصی از ویژگی‌های مدیر امور اعتباری بانک محسوب می‌گردد و انعطاف در چارچوب قانون و هماهنگی واجب با واحدهای همکار از جمله علمی، مالی و واحدهای نظارت ینیزحائز با ارزش و مهم بودن است.
سرپرست بانک توسعه تعاون در ادامه شکارچی رحمان‌پور را به نام سرپرست امور استان‌ها و شعب اعلام نمود و گفت: جوانگرایی و سپردن وظیفه به مدیران کم سن مطابق سیاست‌های دولت از جمله اهداف این انتصاب بوده است ضمن این که ایشان واجد تجارب و ویژگی‌های مثبت جهت احراز این پست بوده است.
در این جلسه سید باقر فتاحی رئیس و محمد جعفر ایرانی و امیرهوشنگ عصارزاده اعضای هیات مدیره ، حسن شریفی معاون مدیرعامل در امور فعالیت‌ بانکی، سعید معادی معاون مدیرعامل در امور استان ها و بازاریابی، ایرج شیخ زاده معاون مدیرعامل در امور برنامه ریزی و علمی اطلاعات، محمد ذوالفقاری معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی و محمد مهدی احمدی معاون مدیرعامل در امور حقوقی و نظارت و مدیران ستادی نیز مطالب خود را مطرح نمودند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]