توسعه همکاری‌ بانک گرفتن الحسنه مهر ایران با اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

[ad_1]

مدیر شعب بانک گرفتن الحسنه مهر ایران در استان گیلان به منظور تعمیق مناسبات بانکی با «حسین یونسی» مدیرکل بنادر و دریانوردی استان ملاقات کرد.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از روابط عمومی بانک گرفتن‌الحسنه مهر ایران، در این نشست صمیمانه که به منظور توسعه همکاری‌ها و تعمیق مناسبات بانکی برگزار شد، یونسی ضمن استقبال از خدمات و محصولات بانک گرفتن‌الحسنه مهر ایران، مختصری از کوشش‌های اداره کل بنادر و دریانوردی و نیازمندی‌های پرسنل اون بیان داشت و در جهت افزایش سطح همکاری‌های دو جانبه با بانک گرفتن‌الحسنه مهر ایران اعلام آمادگی کرد.
نجفی شعاع نیز ضمن بیان جزئیات طرح‌های بانک، تقاضای نیرومند حساب اداره کل بنادر و انعقاد تفاهم‌نامه های جدید با بانک را نمود و اضافه کرد: با انتقال حساب حقوق و دستمزد اداره کل بنادر به بانک گرفتن‌الحسنه مهر ایران، پرسنل پرتلاش اون مجموعه می‌توانند از مزایای طرح‌های مهریار و بیمه عمر مانده بستانکار استفاده‌مند شوند. وی افزود: همچنین با تشکیل و افتتاح حساب صندوق اداره کل بنادر و دریانوردی نزد بانک، امکان دریافت وام‌های حمایتی حقوقی تا سقف مبلغ ۴ میلیارد ریال برای هر پرسنل آماده خواهد شد.

[ad_2]