توصیه یک نماینده به ازار و اذیت زنان در غرب

[ad_1]

توصیه یک نماینده به ازار و اذیت زنان در غرب

یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: به برخی مسئولان دولت های غربی و زنان مدیر در سازمان های به ظاهر حقوق بشر که دنبال محکومیت برای ایران هستند، توصیه می کنم اذیت و اذیت به زنان را در کشورهای خودتان جمع کنید و به فکر سوخت زمستانی خود باشید.

اذیت و اذیت زنان را در کشورهای خودتان جمع کنید

فاطمه محمدبیگی در تذکری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس گفت: زنان مقتدر سرزمین من امروز توانمند و اثرگذارند و خود پرچمدار تربیت نسل حسینی و مبارزه با مظاهر فساد و فتنه هستند.

وی افزود: به برخی مسئولان دولت های غربی و زنان مدیر در سازمان های به ظاهر حقوق بشر که دنبال محکومیت برای ایران هستند، توصیه می کنم اذیت و اذیت به زنان در کشورهای خودتان را جمع کنید و به فکر سوخت زمستانی خود باشید.

نماینده مردم قزوین در مجلس در آخر گفت: وقوع اتفاقات اخیر و فتنه توسط دشمنان و منظره‌ گردانی گروهک های تجزیه طلب و هدایت اون به شکل کشته سازی از مردم گرامی کشورمان می تواند عواقب جبران ناپذیری برای سرزمین و ملت داشته باشد، لذا واجب است مجلس نسبت به  قانونمند کردن فضای غیر واقعی و قطع دست بیگانگان در این عرصه حیاتی سرزمین ورود کند و مجددا طرح فضای غیر واقعی در مجلس و نیرومند زیرساخت های ارتباطی و علمی اطلاعات توسط دولت مطرح شود.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

[ad_2]