تیپ شگفت آور “مهناز افشار” در استادیوم ورزشی/ عکس

[ad_1]

مهناز افشار که مدتی است در آلمان زندگی می کند تصویری متفاوت را از خود در استادیوم با لباسی ویژه منتشر کرد.

به شرح وقت سحر، مهناز افشار بازیگر مطرح ایرانی که در آلمان زندگی می کند تصویری را از خود با یک استایل تینیجری در استادیوم ورزشی آلمان به اشتراک گذاشت.

تیپ عجیب

برخی ایرانیان خارج از سرزمین محسن نامجو و مهناز افشار را خارج کردند!

گروهی از حاضران در تجمع بروکسل با محسن نامجو درگیری لفظی پیدا کردند. در آلمان هم مهناز افشار با برخورد عده ای رو به رو شد!

وجود محسن نامجو، خواننده ایرانی ساکن خارج از سرزمین در یکی از تجمعات اعتراضی پیرامون مهسا امینی، دختر ۲۲ساله سقزی خبرساز شد.

بر پایه تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی گروهی از حاضران در تجمع بروکسل پیرامون رویدادها اخیر در ایران با محسن نامجو درگیری لفظی پیدا کردند.

به نظر می رسد دلیل این برخورد اتهامات مربوط به تعرض جنسی این خواننده باشد. همچنین او ظاهرا در یک پیام صوتی به برخی گفته بود یک ساعت از وقت من اندازه 6 ماه عمر شما ارزش دارد!

همچنین خبرگزاری ایرنا با انتشار تصویری از وجود مهناز افشار در تجمع دوسلدورفِ آلمان نوشت: مهناز افشار در تجمع اعتراضی امروز دوسلدورفِ آلمان آماده شده بود که از محل تجمع رانده شد!

مهناز افشار در تجمع اعتراضی امروز دوسلدورفِ آلمان حاضر شده بود که از محل تجمع رانده شد!

مهناز افشار در تجمع اعتراضی امروز دوسلدورفِ آلمان آماده شده بود که از محل تجمع رانده شد!

بر پایه تصاویر منتشر شده در فضای غیر واقعی گروهی از حاضران در تجمع روز شنبه در شهر دوسلدورف با مهناز افشار درگیری لفظی پیدا کردند.

این طور به نظر می‌رسد که افراد درگیر از او خواسته‌اند که علیه مسئولان ایرانی شعارهای شدید بدهد!

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *