جاذبه اندوخته Credix : یازده میلیون دلار اندوخته جمع‌آوری شد!

[ad_1]

آخرین حادثه جاذبه اندوخته Credix منجر به جمع‌آوری حدود 11 میلیون دلار اندوخته برای این شرکت شد. Credix یک بازار مبتنی بر سولانا به شمار می‌رود.

پلتفرم اندوخته‌گذاری دیفای Credix از جاذبه اندوخته 11 میلیون دلاری خود خبر داد. مرحله اول جاذبه اندوخته Credix توسط صندوق Motive Partners‌ و ParaFi Capital مدیریت شده است.

آبان تتر

زیادتر بخوانید: آینده ارزهای دیجیتال در سال 2022

جاذبه اندوخته Credix

پلتفرم اعتباری غیرمتمرکز Credix اعلام کرد که با تلاش برای گسترش در آمریکای لاتین برنده به جاذبه 11 میلیون دلار اندوخته شده است.

Credix یک بازار اعتباری مبتنی بر سولانا است که اندوخته‌گذاران نهادی را با فین‌تک‌‌های آماده در بازارهای نوظهور مطابقت می‌دهد. این شرکت در سال 2021 در برزیل راه‌اندازی شده و امیدوار است در اواخر سال جاری در مکزیک و کلمبیا نیز کوشش خود را شروع کند.

گروه اندوخته‌گذاری والور (Valor)، ویکتوری پارک کپیتال (Victory Park Capital) و پارافای (ParaFi) در این مرحله از اندوخته‌پذیری شرکت کردند. Ricardo Villela Marino، رئیس شرکت Itaú Latam نیز به نام اندوخته‌گذار شخصی در این مراسم وجود داشت. آخرین مرحله جاذبه اندوخته Credix منجر به حقوق 2.5 میلیون دلاری این شرکت شد. این حادثه در اواخر سال 2021 شکل گرفت و ParaFi نیز اون وجود داشت.

جذب سرمایه Credix : یازده میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری شد!

Credix که خود را به نام “زیرساخت اعتباری نسل بعدی” معرفی می‌کند، فرصتی برای اندوخته‌گذاران آماده کرده تا بتوانند معاملات فردی را پذیره نویسی کرده و یا به طور منفعلانه از راه استخر نقدینگی با ریسک پایین اندوخته‌‌گذاری کنند.

فین تک‌هایی که از این پلتفرم استفاده می‌کنند، وجوهی را به شکل استیبل کوین دریافت می‌کنند و با تبدیل اون وجوه به ارز محلی از قابلیت وام‌دهی استفاده‌مند خواهند شد.

بازارهای نوظهور ضریب نفوذ و اعتبار فراوان پایینی دارند. مؤسسات مالی سنتی نیز تمایلی به فراهم‌ مالی کسب‌وکارها و افراد ریسک‌پذیر ندارند. این داستان فرصتی کافی برای شکوفایی پروژه‌های فین تک ساختن کرده است.

بر پایه شرح KPMG، سال قبل اندوخته‌گذاری بر روی فین تک در آمریکای لاتین به 5 میلیارد دلار رسید. این میزان اندوخته طی 120 معامله جمع‌آوری شد. در سال ماقبل اون نیز حدود 2 میلیارد دلار در 82 معامله جمع‌آوری شده بود.

توماس بونر (Thomas Bohner)، بنیان‌گذار و مدیرعامل Credix به The Block گفت:

ما در حال بازگشایی بازارهای اندوخته بدهی جهانی هستیم. دیفای این امکان را آماده می‌کند که جمع‌آوری اندوخته به راه مؤثرتری انجام شود. قراردادهای هوشمند دلیل ساختن جریان پرداخت خودکار می‌شود. توکن‌سازی شفافیت پرداخت را بالا خواهد برد.

در حال آماده بیش از 25 صندوق از پلتفرم Credix استفاده می‌کنند. به گفته شرکت کردیکس، جاذبه بیش از 20 میلیون دلار اندوخته برای این پلتفرم امکان‌پذیر است.

بن فورمن (Ben Forman)، شریک مدیریتی ParaFi Capital گفت: «ما معتقدیم که Credix سیستم کهنه علمی بلاک چین را بازسازی خواهد کرد. کردیکس در تاریخ فعلی که برای صنعت فراوان حیاتی است، مشکلات دنیای واقعی را حل می‌کند».

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره جاذبه اندوخته Credix چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید.

منبع: theblock

[ad_2]