جایگزین نیسان آبی تولید شد ؛ کدام ماشین جایگزین نیسان آبی می‌شود؟ [+عکس]

[ad_1]

گروه خودروسازی زامیاد تصمیم دارد به زودی از خودروی وانت دو کابین خود با نام بیابان رونمایی به عمل آورد که جاگزین نیسان آبی است.

تولید نمونه اولیه وانت بیابان توسط شرکت زامیاد تأیید شد. مشخصات فنی و امکانات رفاهی این پیکاپ دو کابین چیست و چه زمانی تولید فراوان خواهد شد؟

جاگزین نیسان آبی

  • خودروی جدید زامیاد
جاگزین نیسان آبی
خودروی جدید زامیاد, وانت جدید زامیاد

وانت جدید زامیاد

به شرح منابع خبری:

شرکت زامیاد به نام یکی از خودروسازان زیرمجموعه سایپا سال‌هاست که کوشش می‌کند و عمده تولید محصولات وی در حوزه وانت، کامیون، مینی بوس و اتوبوس است.

به ادعای خود شرکت زامیاد، بیابان اولین خودروی وانتی است که بر روی پلتفرم اختصاصی این شرکت سوار شده و پلتفرم مورد نشانه با استفاده‌گیری از نقطه نظرات مشتریان در خصوص وانت Z۲۴ و رفع ایرادهای اساسی پلتفرم قبلی طراحی شده است.

در ادامه میتوانید عکس خودروی جایگزین نیسان آبی را مشاهده کنید:

جاگزین نیسان آبی
خودروی جدید زامیاد, وانت جدید زامیاد

اگر به اطلاعیه‌های شرکت زامیاد دقت کنیم، متوجه خواهیم شد که وانت بیابان جایگزینی قطعی برای وانت زامیاد است، زیرا این شرکت مدام از وانت نیسان با عنوان پلتفرم قبلی یاد می‌کند.

هدف شرکت زامیاد از تولید و طراحی پلتفرم جدید زد ۱ وی ۱ تولید شاسی محرک عریض با مجموعه‌های جدید از جمله سیستم تعلیق جلو، سیستم فرمان، ترمز و دیفرانسیل جلوی جدید بوده است؛ ولی باید خاطرنشان کرد که ساخت چنین پلتفرمی صرفا برای یک پیکاپ نبوده است.


اخبار زیادتر:

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]