جدول نتایج دیدارهای مرحله یک هشتم والیبال قهرمانی دنیا 2022 +برنامه بازی ها

[ad_1]

جدول نتایج دیدارهای مرحله یک هشتم والیبال قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ +برنامه بازی ها

برنامه کامل مرحله یک‌هشتم نهایی والیبال قهرمانی‌ دنیا ۲۰۲۲ : جدول مرحله حذفی یک هشتم والیبال قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ مشخص شد + اسامی تیم های آماده در مرحله حذفی والیبال قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ دنبال با تاریخ و تاریخ شروع دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی والیبال ۲۰۲۲ و تاریخ بازی های ایران در ادامه مطلب با جزئیات خواهید خواند

مرحله حذفی والیبال قهرمانی جهان 2022

برنامه مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان دنیا ۲۰۲۲

مسابقات لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ با صعود ۱۶ تیم به مرحله حذفی یک هشتم رسید و تیم مردمی والیبال کشورمان نیز با برد مقابل آرژانتین و مصر، توانست جواز وجود در مرحله یک هشتم را کسب کند. تیم مردمی والیبال ایران با باخت مقایل هلند در درجه دوازدهم مسابقات والیبال قهرمانی جهانی قرار گرفت و قرار است در کنار تیم های تیم‌های مردمی لهستان، اسلوونی، ایتالیا، صربستان، برزیل، فرانسه، هلند، آمریکا، ترکیه، اوکراین، ژاپن، ایران، آرژانتین، کوبا، آلمان و تونس در رتبه‌های اول تا شانزدهم به رقابت بپردازد.

دیدارهای مرحله حذفی از ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ تا بیستم شهریور در شهر لهستان و اسلوونی برگزار می شود.

بر پایه برنامه اعلام شده توسط فدراسیون جهانی والیبال، مرحله حذفی والیبال قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ از سری بازی های مرحله یک هشتم والیبال قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ با ۱۶ تیم برتر مسابقات والیبال قهرمانی دنیا (جام جهانی والیبال دنیا) از روز شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ رقابت خود را برای کسب رتبه قهرمانی به شکل حذفی شروع خواهند کرد.

مرحله یک هشتم والیبال قهرمانی جهان 2022

۱۶ تیم برتر جدول رده‌ بندی در مرحله یک هشتم حذفی عبارتند :

لهستان – تونس

اسلوونی – آلمان ساعت ۲۰ – ۱۲ شهریور

ایتالیا – کوبا ساعت ۲۳:۳۰ – ۱۲ شهریور

صربستان – آرژانتین

برزیل – ایران سه شنبه ۱۵ شهریور ساعت ۲۳:۳۰

فرانسه – ژاپن

هلند – اوکراین

امریکا – ترکیه

جدول مرحله حذفی یک هشتم مسابقات والیبال قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ + نتایج

نکته مهم این رقابت ها، حریف تیم مردمی والیبال ایران در دیدارهای مراحل حذفی والیبال قهرمانی دنیا است که شاگردان بهروز عطایی قرار است با تیم مردمی والیبال برزیل به رقابت بپردازد.

به شرح سخن جدید از ورزش سه، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان دنیا ۲۰۲۲ که از روز جمعه چهارم شهریور با وجود ۲۴ تیم در شش گروه و در دو سرزمین لهستان و اسلوونی شروع شده بود، چهارشنبه نهم شهریور با برگزاری شش ملاقات به آخر رسید.

در آخر این مرحله ۱۶ تیم برتر مسابقات طبق نتایج کسب شده در جام جهانی والیبال، به مرحله یک هشتم‌ نهایی صعود می‌کنند که تیم‌های لهستان و اسلوونی راحت از نتیجه مسابقاتشان در مرحله مقدماتی به نام میزبان این مسابقات در درجه‌های اول و دوم جدول قرار می‌گیرند. البته لهستان هم حالا با سه برد و ۹ امتیاز برنده به کسب درجه نخست شده است.

ساعت بازی ها

مرحله یک هشتم‌ نهایی مسابقات جام جهانی والیبال مردان دنیا نیز به میزبانی دو سرزمین لهستان و اسلوونی پیگیری خواهد شد که ملاقات تیم‌های اول با شانزدهم، چهارم با سیزدهم، پنجم با دوازدهم و هشتم و نهم در سالن آرنا گلیویس در شهر گلیویتسه لهستان در دو روز ۱۳ و ۱۵ شهریور (هر روز دو ملاقات) برگزار خواهد شد.
همچنین سالن استوژیتس آرنا شهر لیوبلیانای اسلوونی در روزهای ۱۲ و ۱۴ شهریورماه میزبان چهار ملاقات این مرحله است که تیم‌های دوم با پانزدهم، سوم با چهارهم، ششم با یازدهم و هفتم با دهم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

چهار ملاقات مرحله یک چهارم نهایی نیز روزهای چهارشنبه ۱۶ شهریور در لیوبلیانای و پنج‌شنبه ۱۷ شهریور در شهر گلیویس برگزار خواهد شد تا از چهار تیم برتر دنیا رونمایی شود و تیم‌های صعود کننده به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات خود را روز شنبه ۱۹ شهریور در سالن اسپودک آرنا شهر کاتوویتسه در سرزمین لهستان (میزبان مرحله مقدماتی) پیگیری کنند.

دیدارهای رده‌بندی و نهایی نیز روز یکشنبه ۲۰ شهریورماه در همین شهر و سالن برگزار و تیم‌های اول تا سوم معرفی خواهند شد.

تیم‌های برزیل، ایتالیا و لهستان در بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان دنیا و در غیاب روسیه پرافتخارترین سرزمین این رقابت‌ها به دنبال چهارمین قهرمانی خود در دنیا هستند.

نتایج امروز

به شرح خبرنگار سخن جدید، مسابقات والیبال قهرمانی مردان دنیا سال ۲۰۲۲ با وجود ۲۴ تیم از چهارم تا بیستم شهریورماه سال ۱۴۰۱ به میزبانی دو سرزمین لهستان و اسلوونی در حال برگزاری است و مرحله گروهی و مقدماتی این رقابت ها به اتمام رسید.

تیم مردمی کشورمان دو برد در مرحله گروهی دو پیروزی در برابر آرژانتین و مصر را تجربه کرد و در سومین ملاقات در مقابل هلند ۱-۳ بازی را واگذار کرد.

باخت به هلند دلیل شد که تیم مردمی والیبال ایران به نام تیم دوم راهی مرحله بعدی رقابت‌های قهرمانی دنیا شود و بر این پایه ایران در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف برزیل خواهد رفت.

در آخر این مرحله تیم‌های برزیل (سه برد و ۹ امتیاز) و ایران (دو برد و پنج امتیاز) در رتبه‌های چهارم و دوازدهم جدول قرار گرفتند تا حریف یکدیگر در مرحله یک هشتم نهایی شوند.

تیم‌ مردمی والیبال مردان برزیل با سه طلا و دو نقره دومین تیم پرافتخار رقابت‌های قهرمانی دنیا سپس از روسیه است.

 

[ad_2]