جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از سو پدر و مادر

[ad_1]

با شروع ماه مهر فرزندان به مدرسه می روند ، این روزها برای بچه های کلاس اولی پر از خاطره خواهد بود، در این مطلب از صفحه اقتصاد جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از سو پدر و مادر ، خاله ، عمه، مادر عظیم و پدربزرگ را آورده ایم که خواهید خواند.

جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک فرزندم

اولی شدنت مبارک عزیزم. امیدوارم در راه ها و مراحل دیگر زندگیت برنده و سر افراز باشی و با حوصله و تلاش به درجات عالی دست بیابی.

%%%%%%%%%%

امیدوارم در همه لحظات زندگیت نیز همانند امروز پایدار و سربلند باشی. کلاس اولی شدنت مبارک جان دلم برایت بهترین ها را از پروردگار طلب می کنم.

%%%%%%%%%%

 با شادی و با شور و شعف کتاب هایت را در کوله ات بگذار و ان ها را یکی یکی بخوان و شعر زیبای من یار مهربانم را از بر کن تا به زیباترین شعر زندگیت تبدیل شود. رفتن به کلاس اول و شروع دوره جدید زندگیت را تبریک می گویم.

%%%%%%%%%%

عزیزم امروز که درون مدرسه شدی با خودت عهد کن که در راه کسب علم و علم تمام تلاش و تلاشت را به کار ببندی و از هیچ تلاشی در این راه فرو گذار نکنی. بی اندازه دوستت دارم و اولی شدنت را تبریک می گویم.

%%%%%%%%%%

جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از طرف پدر و مادر

جان مادر امروز تو را به خدایی خواخم سپرد که هزاران بار مهربان تر از من و دلسوز تر از پدرت است. با امید به او یاد گرفتن علم را شروع کن. رفتن به کلاس اول را به تو تبریک می گویم و آرزو می کنم همیشه سلامت و خوشبخت باشی.

%%%%%%%%%%

همیشه امتحان کردن و تجربه کردن هر چیزی برای اولین دوباره دلچسب و شیرین است. می دانم که امروز برای تو بهترین و مهم ترین روز است زیرا حسی را که امروز داری دیگر هیچ گاه تکرار نخواهد شد. پس تا می توانی از اون خوشی ببر و برای اون خوشحال باش. شروع سال تحصیلی و درون شدنت را به راه کسب علم و علم تبریک می گویم.

%%%%%%%%%%

اولی شدنت مبارک گرامی دلم، امروز بهترین روز زندگی تو است چون که برای اولین بار می خواهی درون مدرسه و جمع دوستانت شوی و دوستان جدیدی را پیدا کنی که شاید تا سال ها با هم دوست باشید. این روزها زیباترین روزهای زندگیت هستند پس تا می توانی خوشحال باش.

%%%%%%%%%%

فرزند مهربانم اولین روز مدرسه و کلاس اولی شدنت مبارک. بهترین ها را برایت آرزو می کنم و امیدوارم دوران تحصیلت بهترین و زیباترین دوران زندگیت باشد.

%%%%%%%%%%

جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از طرف پدر و مادر

اولی شدنت مبارک دخترم

دانشمند کوچولوی خودم رفتنت به کلاس اول را تبریک می گویم و امیدوارم بهترین ها برایت رقم بخورند.

%%%%%%%%%%

گرامی مادر امروز برای هر دوی ما روز ویژه و به یاد ماندی خواهد بود. امروز بوی کاغذ و کتاب و دفتر جدید تمام کوچه و خیابان را پر کرده است. حس و حال امروز شاید برایت ناآشنا باشد اما مطمئنم که سپس ها به بهترین و زیباترین خاطرات زندگیت تبدیل خواهد شد. رفتنت به کلاس اول را تبریک می گویم و امیدوارم همیشه سربلند و برنده باشی.

%%%%%%%%%%

عزیزم اولی شدنت مبارک. تلاش کن امروزت را با نام و یاد پروردگار شروع کنی و در این راه از او کمک بخواهی. مسیری که در نزد گرفته ای مسیری دشوار است که تنها با تلاش و تلاش می توانی اون را به آخر برسانی.

%%%%%%%%%%

متن برای کلاس اولی ها ، کلاس اولی شدنت مبارک

فرزند عزیزم حال که با تلاش و تلاش توانسته ای به این رتبه برسی که به کلاس اول دست پیدا کنی به خود می بالم و آرزو دارم که جامعه ی فردا را بسازی و با قدرت بتوانی در همه ی امور برنده باشی.

%%%%%%%%%%

دلبندم امروز کلاس اولی شدی که علامت دهنده ی این است که از امروز سرنوشتی زیبا و روشن در زندگی تو شروع می شود.

امروز روز عظیم شدن و گل دادن تو است، تنها خواسته ای که از تو دارم این است که با تمام توان شکوفا شو و یادگاری و ردپای خودت را با مداد هایت در این دنیا به جا بگذار.

%%%%%%%%%%

کلاس اولی شدنت مبارک پسرم

 

ای فرزند دلبندم از امروز باید برای دانستن ندانسته ها را یاد بردن کنی و با چشمانی دوباره تنها به سوی دانستن و شادی یادگیری نزد بروی زیرا تنها راه برای سعادت و سعادت مندی همین است.

%%%%%%%%%%

امیدوارم در راه های دیگر نیز همانند همین راه پایدار و سربلند باشی تا بتوانی در زندگی خود نیز سرت را بالا نگه داری.

%%%%%%%%%%

امروز با شادی کتابت را دوباره کن و بخوان توانا بود هرکه عالم بود، ز علم قلب پیر جوانپ بود.

متن تبریک کلاس اولی ها ، متن زیبا برای کلاس اول دخترم

همیشه اولین بار هر چیز در زندگی بهترین چیز است زیرا اون حس دیگر تکرار نخواهد شد و سپس ها انسان افسوس اون را می خورد که برای چی خوب انجامش ندادم، اما امروز بهترین روز زندگی تو است چون که برای اولین بار می خواهی درون جمع دوستانت شوی و دوستان جدیدی را پیدا کنی و علم بیاموزی

فرزندم اولین روز مدرسه و کلاس اولی شدنت مبارک.

%%%%%%%%%%

کلاس اولی شدنت مبارک از سو مادر عظیم و پدربزرگ

ای بهترینم امروز روز کلاس اولی شدنت است و می توانی علم خواندن و نوشتن را یاد بگیری، از امروز به سپس می توانی هر کتاب و نوشته ای که دلت بخواهد را بخوانی حتی همان نامه هایی که قبل از تولدت برای تو نوشتن و گهگاهی هم می پرسیدی این ها چیست و من می گفتم عظیم شوی می فهمی، از امروز دیگر عظیم شده و می توانی نوشته ها را بخوانی! کلاس اولی شدنت مبارک ای بهترینم.

جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از طرف پدر و مادر

امروز من و مادرت دستان تو را می گیریم و با هم از پس مشکلات بر می آییم، امروز اولین روز مدرسه است و ما با هم تو را به اون جا می بریم تا بتوانی یک مرحله دیگر را با موفقیت به آخر برسانی، کلاس اولی شدنت مبارک ای نازنینم.

%%%%%%%%%%

روز اول مدرسه همانند یک بوسه است که توسط پدر و مادر در اولین روز زندگی زده می شود و تقریبا به یاد ماندنی ترین چیز در زندگی هر فردی می باشد، سرعت پرواز هیچ وقت حس نخواهد شد و انسان را متوجه ی خود نخواهد کرد صحیح همانند صعود تو که داری تمامی آسمان ها را فتح می کنی، سال اولی شدنت مبارک ای گرامی ترینم.

متن تبریک سال اول تحصیلی ، متن کلاس اولی شدنت مبارک

ای عزیزترین فرد در زندگی من حال که کلاس اولی شده ای و داری درون روز های جدیدی می شوی که هر روزش می تواند یک خاطره را برای تو به ثبت برساند و با روز قبلی متفاوت باشد به تو این روزهای تکرار نشدنی را تبریک می گویم، سال اولی شدنت مبارک.

%%%%%%%%%%

ای شاد زندگی من چشمان تو به چشمان گره خورده و نمی توانم حتی یک ثانیه از تو دور باشم، اما حالا که وقت اون رسیده است که خانه ات عظیم تر شود و به مکان های بزرگتری درون شوی تدبیر ای نیست و این درد را صبر می کنم، برو و با کوله باری از علم برگرد. سال اولی شدنت مبارک باد.

جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از طرف پدر و مادر

امروز کلاس اولی شدنت یه رنگ و بوی جدید ای به دنیا داده جوری که می خوام تو این رنگ و بو غرق بشم و دیگه به دنیای واقعی برنگردم، واقعا که کلاس اولی شدن بهترین چیزیه که می تونم واسه هر بچه ای تو سن تو آرزو کنم چون واقعا هیچ وقت تکرار نمیشه و همیشه خاطره اش تو ذهنت می مونه پس بهترین من، کلاس اولی شدن تو و دوستات و همه ی بچه های این سرزمین مبارک.

%%%%%%%%%%

خواهر زاده جان کلاس اولی شدنت مبارک

همه بچه ها روز اول مدرسه استرس دارن و دوست ندارن که خانواده رو ول کنن و به مدرسه برن، اما من مطمئنم تو اینطوری نیستی و دوست داری هر چه سریع تر بری مدرسه و خوندن و نوشتن یاد بگیری، گل من کلاس اولی شدنت مبارک.

%%%%%%%%%%

از ثانیه به ثانیه ی این روز ها خوشی ببر چون هیچ وقت تکرار نمیشن و همیشه حسرتشون رو به دلت میزارن  من که از تک تک این لحظات استفاده کردم و الانم دارم از لحظاتی که تو سپری می کنی نهایت خوشی رو می برم، پسر گلم کلاس اولی شدنت مبارک.

متن تبریک روز اول مدرسه به فرزند ، متن زیبا برای کلاس اول پسرم

چقدر ناراحتم که نمی تونم تو تک تک این لحظات کنارت باشم و بتونم تو ثبت یه خاطرات خوب کمکت کنم، اما هیچ جای ناراحتی نیست چون دوستات و معلمت پیشت هستن و میتونن تو این لحظات خوب و بی نظیر کنارت باشن، بهترین اتفاق در زندگی من کلاس اولی شدنت مبارک.

%%%%%%%%%%

امروز ۳۱ شهریور یکی از مهمترین روز ها برای منه چون امروز روز کلاس اولی شدنته کلاس اولی شدن هیچ وقت تکرار نمیشه و می تونه برای تو شروع یک زندگی جدید و جدید باشه‌‌. عزیزم شروع زندگیت مبارک.

جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از طرف پدر و مادر

شاهزاده ی عزیزم امروز برای اولین بار می خوای که تنها بدون ما تو یه مکان دیگه وقت بگذرونی، ابدا ناراحت نباش چون روستای جدیدی پیدا می کنی و با معلمت هم می تونی یه دوست خوب باشی، برو و برنده باش چون که تو بهترین قدرت روی زمین هستی و می تونی هر مشکلی رو پشت سر بزاری، شاهزاده ی عزیزم کلاس اولی شدنت مبارک.

%%%%%%%%%%

تو بهترین هنرمندی هستی که من تابحال دیدم چون همیشه تونستی کارت رو به نحو احسن انجام بدی، امروز هنرمندی تو شروع میشه و از امروز باید هنرت رو علاوه بر ما به بقیه هم نشون بدی، برو و هنرت رو به بقیه هم نشون بده که این منظره‌ وابسته به توئه.

%%%%%%%%%%

ثروت یکی از ارکان موفقیت است که شاید تو داشته باشی و شاید نه اما ثروت می تواند تنها قسمت کمی از خوشبختی تو را تامین کند، اما علم و علم قسمت اعظم خوشبختی تو را تشکیل می دهد و می تواند تو را به درجات فراوان بالایی برساند که حتی فکرش را هم نمی توانی بکنی و با ثروت حتی به اون نزدیک هم نخواهی شد. امروز اولین روزی است که قرار است با مزه علم آموزی و قدرتش دوست بشوی، امروز روزی است که می توانی به همه ی خواسته هایت برسی، امروز روزی است که می توانی آرزو هایت را تعیین کنی و سپس برای به اتمام رساندشان تلاش کنی، امروز روز کلاس اول تو است، کلاس اولی شدنت مبارک.

جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از طرف پدر و مادر

امیدوارم امروز را به بهترین شکل از خواب بیدار شوی و خواب خوبی را سپری کرده باشی و آفتاب با خوشی به تو بتابد چون امروز بهترین روز زندگی تو است و می تواند نقش حیاتی ای در طول عمرت بگذارد، امروز همانند آفتاب عالم تاب بر تمامی دنیا بتاب و قدرتت را به همگان علامت بده، سال اولی شدنت مبارک ای خورشید عالم تاب من.

%%%%%%%%%%

عزیزم تو هیچوقت نمی تونی ارزش امروز را درک کنی مگر اینکه فرزند خودت را در این روز ببینی، اولین عکس را از امروز بگیر و ببین که در سال های بعدی چقدر به این عکس فکر می کنی و دلت می خواهد به این روز ها برگردی پس تلاش کن که آنقدر در این روز ها خوش بگذرانی و خاطره داشته باشی تا سپس ها حسرتش را نخوری و تنها دلت برای این روز ها باریک شود. کلاس اولی شدنت مبارک.

%%%%%%%%%%

تبریک کلاس اولی پسرم ، متن زیبا برای کلاس اولی ها

پسرم ای قدرت مطلق من از امروز دیگر باید کار هایی که انجام می دهی را بر وظیفه بگیری و وظیفه پذیر باشی و با قدرت به خودت تکیه کنی، امروز روز عظیم شدن تو است و تو باید از امروز به کار های خودت نگهداری کنی و کار هایت را خودت انجام دهی اما دلواپس نباش زیرا که همانند قبل همیشه در کنار تو خواهم بود و نمی گذارم که حتی یک روز در مقابل زندگی تنها باشی و یا نا امید شوی. کلاس اولی شدنت مبارک.

%%%%%%%%%%

برای اینکه تو را دارم هر روز به خود می بالم و خدا را سپاس می کنم و تلاش می کنم که بهترین روز ها را برای تو رقم بزنم، واقعا متحیرم که چه کار خوبی را انجام داده ام که پروردگار تو را برای من فرستاده است، با وجود تو دیگر هیچ چیزی غیر ممکن نیست و من مطمئنم که همیشه در همه چیز برنده خواهیم بود. تو یک فرشته بر روی زمین هستی که تنها بال نداری و می توانی مرا بار ها به سپاس پروردگار مجبور کنی، ای بهترینم کلاس اولی شدنت مبارک.

جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از طرف پدر و مادر

پسرم این زندگی هر روزش یک هدیه است که می تواند برای تو گنجی را به هدیه بیاورد و تو را سربلند و سرافراز کند، پس هیچوقت در زندگی ات نا امید نباش و همیشه تلاش کن زیرا سرانجام یک روز برنده می شوی و با یک موفقیت تمامی شکست ها را جبران می کنی، امروز روز شروع این قانون است پس کلاس اولی شدنت مبارک تلاش کن همیشه برنده باشی و با یک شکست هیچگاه تسلیم نشوی.

%%%%%%%%%%

برادرزاده جان کلاس اولی شدنت مبارک

امروز را با قدرت شروع کن و تنها این را به خود یادآوری کن که من حیرت انگیز هستم و می توانم از پس هر مشکلی بر بیایم، امروز روزی است که مشکلات برای تو شروع می شوند و همیشه با تو هستند تا آنکه اون ها را حل کنی، کلاس اولی شدنت مبارک ای بهترین پسر دنیا امیدوارم که همیشه بر مشکلات چیره شوی و از هر شکست نیز درس بگیری.

%%%%%%%%%%

مدرسه و مخصوصا کلاس اول بهترین مکان برای شکل گیری شخصیت هر کودک می باشد و ای پسر گلم مطمئنم که تو از این امتحان نیز سربلند خارج خواهی آمد و می توانی به آسانی از این مرحله از زندگی نیز عبور کنی، تنها چیزی که برای تو آرزو می کنم موفقیت و جاودانگی است باشد که همیشه سربلند و جاودان باشی و ما را نیز سرافراز کنی پس با قدرت به جلو حرکت کن و همیشه با موفقیت برگرد.

تبریک کلاس اولی دخترم ، دخترم کلاس اولی شدنت مبارک

دخترم ای نازک ترین فرد در این دنیا از امروز قرار است که به مکان جدیدی بروی و تجربیات جدید ای به دست بیاوری برایت بهترین لحظات را آرزو دارم و می خواهم که در هر زمینه ای برنده باشی و امروز را که اولین روز کسب علم تو است به تو تبریک می گویم، کلاس اولی شدنت مبارک ای فرشته ی نازنین من، بهترین ها را برایت می خواهم و همیشه همراهت خواهم بود.

جدیدترین متن کلاس اولی شدنت مبارک از طرف پدر و مادر

ای دختر حیرت انگیز و زیبا رویم چه روز زیبایی را برای رسیدن به تمام آرزوهایت انتخاب کرده ای من میدانم که همانند خودت همه ی این روز ها با قدرت پشت سر خواهی گذاشت و می توانی به هر چیزی که می خواهی برسی، تنها به خدا توکل کن و استرس نداشته باش و این را بدان که من و مادرت تا آخرین نفس در کنار تو خواهیم بود و تو را در رسیدن به آرزوهایت کمک خواهیم کرد، هیچ گاه از هیچ چیز نا امید و ناراحت نشو زیرا هر چیزی زمانش که برسد سپری خواهد شد و سپس از مدتی نیز یاد بردن، هر چیزی که به تو صدمه نزند تو را توانا تر خواهد کرد، البته این را یاد بردن نکن که ما همیشه با تو خواهیم بود و نخواهیم گذاشت آسیبی به تو برسد. ای دختر حیرت انگیزم کلاس اولی شدنت مبارک.

%%%%%%%%%%

ای دخترم که همانند شاپرکی بر روی گل ها هستی این را بدان که من به تو اعتقاد زیادی دارم و به این معتقد هستم که به زودی به درجات رفیع و بلندی خواهی رسید و می توانی به همه چیز برسی، روز اول مدرسه ات مبارک امیدوارم همیشه برنده باشی.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *