جدیدترین مدل‌های آرایش چشم و سایه چشم مجلسی

[ad_1]

آرایش چشم در زیباتر دیده‌شدن چهره نشان زیادی دارد. در این بین وسایل و ابزار آرایش چشم مختلف همانند ریمل، خط چشم، مداد چشم و … وجود دارد که می‌توان از اون استفاده کرد. اما همان‌طور که می‌دانید، در هر برهه زمانی، آرایش‌های چشمی مختلفی مد می‌شود و بسیاری از خانم‌ها دوست دارند تا مطابق با جدیدترین مدل‌های آرایش، نزد بروند. در ادامه این مطلب با ما دنبال باشید تا با جدیدترین مدل آرایش چشمی دوست شوید.

بهترین مدل‌های آرایش چشم و سایه چشم مجلسی

برای آنکه چشمان شما به زیباترین شکل ممکن جلوه کند، باید بهترین تکنیک‌های آرایش را روی اون‌ها اجرا کنید. البته اگر می‌خواهید آرایش شما به‌روز باشد این نکات را در نظر داشته باشید:

سایه اسموکی

سایه اسموکی

واقعیت این است که سایه اسموکی سو‌داران زیادی داشته و همیشه مد است. این مدل سایه می‌تواند جلوه چشم‌های شما را زیادتر کند، ضمن آنکه اجرای اون روی چشم‌ها در مراسم مجلسی نیز گزینه‌ای فراوان مناسب است.

سایه‌های اکلیلی

شاید برایتان جذاب باشد بفهمید که مجدد استفاده از سایه‌های اکلیلی رواج پیدا کرده است و بسیاری از افراد تمایل زیادی به آرایش چشم با این مدل از سایه دارند.

البته آرایشگر‌ها سبکی از این سایه را به کار می‌برند تا به کمک اون بتوانند چشم‌ها را درشت‌تر آشکار کنند. همچنین باید توجه داشته باشید که استفاده از این سایه‌ها، آرایش را غلیظ می‌کند که البته برای مهمانی‌ها و مراسم‌های شادی مناسب خواهد بود. قیمت سایه چشم اکلیلی نسبت به سایر مدل‌ها می‌تواند متفاوت باشد که وقت خرید باید به این نکته توجه کنید.

سایه مات قهوه‌ای

سایه مات قهوه‌ای

مدل دیگری که در بهترین و جدیدترین مدل‌های آرایش چشم و سایه چشم مجلسی سو‌داران زیادی دارد، استفاده از سایه‌های مات قهوه‌ای است. در واقعیت سایه‌های مات و با رنگ قهوه‌ای، برای کسانی که دوست دارند آرایش چشم اون‌ها مناسب باشد، گزینه‌ای فراوان مناسب است. این سایه می‌تواند چشم‌ها را به زیبایی علامت داده و از جمله آرایش‌های شیک محسوب می‌شود که برای هر سنی مناسب است.

سایه چشم ساده

سبک آرایش ساده همیشه جذاب بوده و همیشه مد است. کسانی که می‌خواهند در عین سادگی زیبا باشند، خوب تر است از آرایش چشم این سبکی استفاده کنند. در این سبک از آرایش چشم، خبری از سایه‌های تاریک، پررنگ و شاین نیست و رنگ‌های مناسب و مات برای سایه چشمی انتخاب می‌شود.

مژه‌های بلند

اگر هم مژه‌های پر و بلندی داشته که به‌راحتی با ریمل زیباتر می‌شوند، برای آنکه چشم‌های شما در مراسم‌های مهم خوب تر دیده شود، منظور می‌شود از مژه‌های مصنوعی یا کاشت مژه استفاده کنید. مژه‌های پر، حجیم و بلند می‌تواند چشم‌های شما را زیباتر علامت داده و جلوه آرایش شما را زیادتر کند. البته انتخاب بهترین مدل و سبک مژه نیز در خوب تر دیده‌شدن چشم‌ها، نشان زیادی دارد.

مداد چشم سفید

بسیاری از افراد دوست دارند که چشم‌های خود را به کمک آرایش، درشت‌تر علامت دهند. استفاده از مداد چشم سفید می‌تواند این کار را انجام دهد. رنگ سفید در عظیم‌تر علامت‌دادن هر چیزی نشان دارد و به کمک مداد چشم به این رنگ نیز می‌توانید این کار را برای چشم‌های خود انجام دهید. روی خط مژه‌های پایین خود، مداد چشم سفید بکشید تا چشمان شما، عظیم‌تر دیده شود.

استفاده از لنز‌های چشمی

اگر چشم‌های شما رنگی نیست، می‌توانید از لنز‌های چشمی کمک بگیرید. البته همه افراد مایل به استفاده از لنز چشمی نیستند، زیرا واقعیت این است که لنز‌های چشمی ریسک داشته و می‌تواند به چشم‌ها صدمه درون کند. اما شاید برای برخی مواقع کارآمد باشند.

خط چشم

خط چشم

از دیگر وسایل آرایشی که برای زیباتر کردن چشم‌ها می‌توان از اون استفاده کرد، خط چشم است. کشیدن خط چشم برای هر سبک از چشمی، متفاوت است. برای چشم برخی از افراد، کشیدن خط چشم عریض مناسب بوده و برای برخی دیگر خط چشم‌های نازک؛ برخی‌ها نیز خط چشم رنگی را می‌پسندند. برخی از افراد نیز دوست دارند که با کشیدن خط چشم‌های کشیده، آرایش چشم گربه‌ای روی چشم‌های خود پیاده‌سازی کنند.

آرایش چشم گربه‌ای

آرایش چشم گربه‌ای نیز همیشه مد است و افراد زیادی این سبک از آرایش چشم را می‌پسندند. این آرایش چشم‌ها را کشیده‌تر و جذاب‌تر علامت می‌دهد. البته این سبک از آرایش چشم برای افرادی که سن زیادی دارند، مناسب نیست و برای جوانان و کسانی که لباس‌های چندان رسمی به بدن نمی‌کنند، خوب تر است.

زیبایی چشم با سایه‌های جذاب

استفاده از تنیک‌های صحیح آرایشی و انتخاب یک رنگ و سبک مناسب از سایه‌های چشمی، می‌تواند بر زیبایی شما نشان زیادی داشته باشد. برای آنکه آرایش به بهترین شکل ممکن روی چهره شما بنشیند، باید به جستجو لوازم‌آرایش باکیفیت بروید. با مراجعه به وب‌سایت خانومی، می‌توانید بهترین لوازم‌آرایشی را خریداری کنید.

[ad_2]