جدیدترین مدل انگشتر مروارید شیک 1401 + راهنمای خرید

[ad_1]

انگشتر مروارید : اگر تصمیم خرید این نوع انگشتر را دارید تا آخر دنبال ما باشید تا علاه بر مدل های جدید این نوع انگشتر جذاب مخصوص ۱۴۰۱ با راهنمای خرید اون نیز دوست شوید.

انگشتر مروارید

جدیدترین مدل انگشتر مروارید شیک ۱۴۰۱ + راهنمای خرید

انواع مختلف انگشتر مروارید :

کوکتل : در این مدل، یک مروارید عظیم در مرکز انگشتر قرار دارد. البته در برخی موارد ممکن است چندین مروارید کوچک با ردیف در کنار یکیدگر چیده شده باشند. انگشتر کوکتل برای مراسم رسمی فراوان مناسب است.

انواع انگشتر مروارید

تک نگین : از انگشتر کوکتل ساده‌تر است. به این شکل که روی رکاب طلا، پلاتین یا نقره یک انگشتر در مرکز می‌گذارند. این انگشتر برای مراسم رمانتیک و عاطفی مناسب است و بیشتر زوج‌ها این مدل را برای حلقه نامزدی خود انتخاب می‌کنند.

چند نگین : این مدل به این شکل است که چندین مروارید یا به دنبال سنگ‌های قیمتی دیگر در کنار هم روی پایه چیده می‌شوند. در برخی مدل‌ها، سه تا چهار تا مروارید کار شده و در برخی دیگر، یک نگین و دیگر سنگ‌های ارزشمند استفاده شده است. از این تیپ انگشتر برای مراسم‌های گوناگونی می‌توان استفاده کرد.

راهنمای خرید انگشتر مروارید

محافظت از انگشتر مروارید

اگر انگشتری دارید که مروارید اون به وسیله حفره و چسب به پایه چسبیده است، توصیه می‌کنیم اون را نزد تعمیرکار جواهر ببرید و بخواهید که یک یا چند چنگک روی پایه و دور و بر سنگ نصب کنند. به این ردیف، هم از نگین محافظت کرده‌اید و هم هزینه اضافی برای خرید پایه جدید نداده‌اید.

انگشتر مروارید طلا

راهنمای ست کردن اون با لباس

این نوع، ظاهری فراوان شیک، ویژه و جذاب دارد. به همین خاطر فراوان مهم است لباسی را با اون ست کنید که ارزش و اصالت این سنگ قیمتی را به خوبی علامت دهد. بنابراین نمی‌توانید مروارید را با شلوار جین و سوئیشرت ست کنید. لباس‌های رسمی بهترین گزینه برای ست کردن با اون نیز هستند.

راهنمای خرید انگشتر مروارید

راهنمای ست کردن اون با زیور آلات

از آنجا که مروارید فراوان ساده و شیک است و ظاهری کلاسیک دارد، خوب تر است دیگر زیور آلاتی که قرار است با اون ست کنید هم ساده باشند. یک گردنبند زنجیری و گوشواره‌های زرد ساده را می‌توانید با انگشتر مروارید ست کنید. برای اینکه کلاسیک بودن را به تیپ خود هم منتقل کنید، شاید بد نباشد هدبند یا تل روی موهایتان بزنید.رنگ اون را نیز طوری انتخاب کنید که با انگشتر مروارید ست باشد.

مدل های جدید انگشتر مروارید

در آخر اینکه حتما به اصل و غیر اصل بودن اون توجه کنید و کوشش کنید جنس اصل اون را خریداری کنید شاید قیمت اون بالاتر باشد اما ماندگاری بالا و زیبایی بیشتری دارد.

ست انگشتر مروارید با لباس

ست انگشتر مروارید با گردنبند

انگشتر مروارید تک نگین

قیمت انگشتر مروارید

دنبال ما باشید

[ad_2]