جدیدترین مدل های انگشتر عقیق مردانه 1401 + راهنمای خرید

[ad_1]

انگشتر عقیق مردانه : انگشتر عقیق یکی از زیورآلات محبوب و پرطرفدار است که افراد فراوان به دلیل خواص و ویژگی های مثبتی که دارد به دنبال خرید اون هستند. به همین جهت ما مجموعه ایی از مدل های جدید انگشتر عقیق مردانه ۱۴۰۱  به دنبال راهنمای خرید را برای شما مهیا کرده ایم. دنبال ما باشید.

انگشتر عقیق مردانه

جدیدترین مدل های انگشتر عقیق مردانه ۱۴۰۱ + راهنمای خرید

سنگ عقیق چیست : سنگ عقیق، یکی از سنگ های خوشگل و طبیعی است که در ساخت انواع زیورآلات همانند گردنبند، دستنبد، انگشتر و غیره کاربرد دارد. این سنگ، نماد برکت و نعمت است و استفاده از اون در روایات مختلف توصیه شده است.

انگشتر عقیق

راهنمای خرید

خواص استفاده از انگشتر عقیق

بر پایه شواهد علمی، متافیزیکی و روایی این سنگ برای رواج بخشیدن به کسب و کار و افزایش حقوق، از بین بردن انرژی های منفی، معالجه بیماری های گوارشی، نیرومند اطمینان به نفس، بهبود وضعیت تفریح خون، بهبود دردهای استخوانی و غیره فراوان سودمند است.

خواص انگشتر عقیق

 

روش های تشخیص انگشتر عقیق اصل از تقلبی :

در صورتی که با کشیدن نگین عقیق بر روی شیشه یا سنگ های یشم، لاجورد و فیروزه بر روی اون ها خط و خش ساختن شود، نگین اصل است.

اگر دمای نگین در تابستان سردتر و در زمستان گرم تر از دمای طبیعی باشد، نگین اصل است.

در صورتی که در دلیل‌ قرار دادن نگین در برابر روشنایی، حالت ابر و باد و هرج و مرج رنگی، بی نظمی یا حالت کندویی مشاهده کنید، با نگین اصل روبرو شده اید.

اگر نگین انگشتر، عقیق اصلی باشد در شکل قرار گرفتن در معرض شعله صدمه نخواهد دید و علامت از اصل بودن اون است.

راهنمای خرید انگشتر عقیق مردانه

نکاتی که باید وقت خرید اتگشتر عقیق مردانه توجه کنید :

رکاب انگشتر

طول انگشتر را در نظر بگیرید قرار نیسن تمام انگشت خود را با انگشتر بپوشانید، همانطور که اندازه ی دست برای انتخاب یک انگشتر مهم است، طول انگشتان نیز به همین اندازه مهم و قابل توجه هستند؛ انگشتر به منظور پوشاندن کل طناب انگشت طراحی نشده است. باید انگشتری انتخاب کنید که کامل انگشت در اون آزاد باشد و به راحتی بتواند حرکت کند.

 روش نگهداری انگشتر عقیق

سایز مناسب

از انتخاب انگشتر فراوان باریک و گشاد بپرهیزید انگشتر هم اندازه دست خود انتخاب کنید، زیرا به مطالعه تاریخ روی فرم انگشتتان تاثیر بدی می گذارد. واجب است سایز کاملا مناسب خود را انتخاب کنید.

تاریخ مناسب برای خرید انگشتر

مناسب ترین تاریخ برای بدست آوردن سایز انگشت سپس از ظهر و زمانی که دست ها گرم هستند است، معمولا در هوای سرد و سحر زود سایز انگشت کوچک تر است. تلاش کنید ۲ یا ۳ بار سایز را محاسبه کنید و اگر سایزهای میانی را بدست آوردید سایز عظیم‌تر را انتخاب کنید.

نکات مهم خرید انگتر عقیق مردانه

روش محافظت از انگشتر عقیق

انگشتر عقیق خود را در معرض ضربه، تغییرات دمایی شدید و مواد شوینده قرار ندهید. می توانیم بگوییم یکی از بهترین روش های محافظت انگشتر عقیق این است که اون را برای ۱۵ دقیقه در آب نمک قرار دهید سپس اون را خارج کنید و خشک نمایید. حتما توجه داشته باشید که آب نمک را دور بریزید. اگر آب نمک موجود نبود سنگ مورد نظر را درون آب روشن و صاف قرار دهید و در مرحله سپس چند دقیقه مقابل روشنایی خورشید بگذارید.

رنگ های سنگ عقیق

مدل های جدید انگشتر عقیق مردانه

قیمت انگشتر عقیق مردانه

انواع رکاب انگشتر عقیق

دنبال ما باشید

[ad_2]