جدیدترین مدل های ست هودی و شلوار زنانه و دخترانه 1401 + راهنمای خرید

[ad_1]

ست هودی و شلوار زنانه : امروزه لباس‌های متنوعی برای استایل‌های پاییزه مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله این لباس‌ها ست هودی و شلوار است. به همین جهت ما مجموعه ایی از مدل های ست هودی و شلوار زنانه و دخترانه ۱۴۰۱ دنبال راهنمای خرید را برای شما مهیا کرده ایم. دنبال ما باشید.

ست هودی و شلوار

جدیدترین مدل های ست هودی و شلوار زنانه و دخترانه ۱۴۰۱ + راهنمای خرید

ست هودی و شلوار چیست ؟

ست هودی و شلوار نوعی لباس پوشیده بوده که به واسطه‌ی جنسش فراوان گرم و مناسب دوره پاییز و زمستان است. این نوع لباس‌ها شباهت فراوان زیادی به نوعی ژاکت‌ها و پلیور‌‌ها داشته، اما تفاوت قابل توجه بین ‌اون‌ها وجود کلاه در هودی است. این هودی‌ها به دنبال شلوار از جنس نخ و پنبه بوده و در درون اکثر اون‌ها از پشم هم استفاده می‌شود.

هودی و شلوار

راهنمای خرید

نکات مهم خرید ست هودی و شلوار :

یکی از نکات مورد توجه در وقت خرید ست هودی‌ و شلوار زنانه توجه به جنس اون‌ها است. جنس هودی‌ها و شلوار از با ارزش و مهم بودن فراوان بالایی برخوردار است؛ به این معنا که جنس این نوع لباس‌ها تعیین کننده‌ی میزان گرمیِ اون‌ها در دوره سرماست. از سرشناس ترین پارچه‌های مورد استفاده در دوخت هودی و شلوار می‌توان به پارچه‌های دورس، لاکرا، پشم و ویسکوز نشانه کرد. که در این بین پارچه‌های دورس و پشم فراوان محبوب بوده و ست هایی که با استفاده از پارچه‌های پشمی و دورس تهیه‌ ‌می‌شوند، فراوان گرم بوده و اکثرا مناسب برای استفاده در فصول سردِ پاییز و زمستان هستند.

ست هودی و شلوار دخترانه

ما جنس لاکرا و ویسکوز به اندازه‌ی دو جنس دیگر گرم نیستند؛ جنس لاکرا زیادتر برای لباس‌های اسپورت و ورزشی که خاصیت کششی و انعطاف بالایی داشته و درخشنده نیز هستند استفاده می‌شود. همچنین جنس ویسکوز که فراوان نازک تر از ادامه‌ی جنس‌ها بوده، برای دوخت انواعی از ست های زنانه بکار برده می‌شوند که فراوان گرم نبوده و اکثرا در دوره بهار فراوان استفاده می‌شوند.

ست هودی و شلوار دخترانه

یکی دیگر از نکات فراوان مهم در مورد ست زنانه، نوع چاپ طرح روی لباس است. اکثر هودی‌‌های زنانه دارای طرح‌ها و چاپ‌های متنوع هستند و در بسیاری موارد نزد می‌آید که سپس از یکبار شست و شو طرح روی لباس قطعه قطعه شده و یا وابسته ترک‌های ریز می‌شود که درکل دلیل خراب شدن لباس می‌شود. به همین دلیل در وقت خرید باید توجه داشته باشید که لباستان را از برند و مرکز معتبری بخرید تا در شکل شست‌وشو با مشکلات این چنینی مواجه نشوید.

راهنمای خرید ست هودی و شلوار زنانه

نکته دیگر انتخاب صحیح سایز ست هودی و شلوار است،هودی‌ها معمولا گشاد و آزاد هستند در واقع این وجود هودی است که باید قدری عظیم‌تر از سایز فیزیکی کاربر دوخته شود اما شلوار های هودی انواع مختلفی دارند از جمله پر طرفدار اون اسلش است.

نکات مهم خرید ست هودی و شلوار

خرید ست هودی مناسب با اندام :

اگر اندامتان متناسب یا کوچک است باید به دنبال خرید ست هایی باشید که نه باریک هستند و نه گشاد. یعنی به دنبال مدلی از هودی و شلوار باشید که متناسب با اندامتان است و نه شما را بیهوده کوچک و ریزنقش علامت می‌دهد و نه با گشادی بیش از حد، درشت و چاق‌تر از چیزی که هستید.

اگر چاق هستید نباید ست هایی بخرید که باریک و اسلیم‌فیت هستند و روی شکمتان گیر می‌کنند. در این شکل، خرید هودی و شلوار کمی گشاد که روی بدنتان گیر نمی‌کند، مناسب‌تر خواهد بود.

ست هودی دخترانه

مدل های جدید ست هودی و شلوار

ست هودی دخترانه مشکی

قیمت ست هودی

دنبال ما باشید

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *