جدیدترین مدل های ست هودی و شلوار پسرانه بچگانه 1401

[ad_1]

ست هودی و شلوار پسرانه : این نوع پوشاک بدون توجه به هر موقعیت یا رویدادی یک استایل اسپرت زیبای پاییزی به شمار می‌رود. به همین جهت ما مجموعه ایی از ست هودی و شلوار پسرانه بچگانه ۱۴۰۱ دنبال راهنمای خرید را برای شما مهیا کرده ایم. دنبال ما باشید.

ست هودی و شلوار پسرانه بچگانه

جدیدترین مدل های ست هودی و شلوار پسرانه بچگانه ۱۴۰۱

این لباس به سبب راحتی و انعطاف پذیری که امکان حرکت آزاد و بدون هیچ مانعی را دارد برای کودکان فراوان قابل استفاده می باشد مخصوصا برای پسر بچه ها که فراوان کوشش می کنند.

ست هودی و شلوار پسرانه

راهنمای خرید

اولین نکته در خرید هودی و شلوار توجه به جنس و مواد به کار رفته در اون است که معمولا از جنس نخ، پنبه، پلی استر یا ترکیبی از پنبه و پلی استر هستند. جنس  آنها را بر پایه مکان و جای که می خواهید در اون استفاده کنید، انتخاب کنید. به طور مثال ست های نخی نازک هستند و هوا رو عبور می‌دهند که مناسب دوره بهار هستند. اما اگر ست گرمی می‌خواهید که در پاییز بپوشید جستجو جنس پنبه و پشم بروید. ست هایی که از درون پشمی هستند برای دوره پاییز و حتی زمستان مناسب هستند.

ست هودی و شلوار بچگانه

درون بسیاری از  آنها حالت کرکی دارد. این حالت دلیل ساختن گرمای زیادتر می‌شود اما اگر جنس پارچه داخلی، کیفیت بالایی نداشته باشد، ممکن است دلیل نشستن کرک روی موها یا لباس‌ کودکتان شود. برای پایین آوردن این ریسک، خوب تر است جنس درون و خارج لباس مانند هم باشند یا حتما از کیفیت جنس ست فرزندتان ایمن شوید.

هودی و شلوار بچه گانه

نکته دیگر اینکه  این ست ها معمولا گشاد و آزاد هستند در واقع این وجود آنها است که باید قدری عظیم‌تر از سایز فیزیکی کاربر دوخته شود، اما دقت کنید که هودی در قطعه سرشانه باید کاملا اندازه شما باشد و در قطعه سینه کمی آزاد و لش همانند در مقابل شلوار اون نیز کمی گشادتر و آزاد تر باشد. این را هم یاد بردن نکنید که این لباس ها یکی از لباس‌های گرم پسرانه به حساب می آید، به همین خاطر منظور می کنیم که از خرید مدل‌های کوتاه اون خودداری نمایید.

ست هودی و شلوار پسرانه اسپرت

نکته بعدی اینکه بهترین راه برای شور زدگی بچه ها در مورد لباس، انتخاب چیزهای مورد علاقه آنها است. بهطور مثال در وقت خرید چندتا ست را در رنگ مورد علاقه پسرتان در طرح های گرافیکی جذاب که کوشش یا شخصیت کارتونی مورد علاقه او را علامت می دهد، انتخاب کنید. و از او بپرسید کدام یک را زیادتر دوست دارد.

راهنمای خرید ست هودی و شلوار بچگانه پسرانه

 

در آخر اینکه وقت خرید این ست ها به تمام نکات بالا دید کنید و فراوان دقت کنید تا مشکلی برای خرید شما نزد نیاید.

نکات خرید هودی پسرانه

مدل های جدید ست هودی و شلوار پسرانه

هودی و شلوار جین

قیمت ست هودی و شلوار بچگانه

دنبال ما باشید

[ad_2]