جدیدترین مدل های گردنبند مروارید 1401 + راهنمای خرید

[ad_1]

گردنبند مروارید : مروارید، جواهری ست که در تمام طول تاریخ مورد استفاده بوده و در تمام اعصار، همچون الماس و یاقوت و زمرد، جزو زیورآلات فراگیر دنیا به شمار می رفته است. به همین جهت ما جدیدترین مدل های این گردنبند زیبا را دنبال راهنمای خرید برای شما مهیا کرده ایم. دنبال ما باشید.

گردنبند مروارید

جدیدترین مدل های گردنبند مروارید ۱۴۰۱ + راهنمای خرید

این نوع گردنبند یکی از فراگیرترین انواع جواهر در دنیا است و با ضریب تقریبی بالا می توان اذعان داشت که بیشتر خانم ها در سراسر دنیا، در طول عمر خود حداقل یک گردنبند مروارید خواهند داشت. اما با این حال با توجه به پیشینه ی کاربرد مروارید در صنعت جواهر، هنگامی اسم از گردنبند مروارید به بین می آید، نخستین چیزی که در خاطر بیشتر افراد تداعی می شود، یک رشته ی به هم پی در پی ی مروارید است که زیادتر سبکی سنتی و کلاسیک دارد. در حالی که اینگونه نیست،در ادامه زیادتر به این داستان خواهیم رسید.

گردنبند مروارید زنانه

راهنمای خرید

اگر شما نیز عاشق گردنبندهای کلاسیک مروارید رشته ای هستید، باید بفهمید که انتخاب صحیح طول گردنبند، مهم ترین شاخصه ی کاربری گردنبند شما است. گردنبند مروارید با طولهای متفاوت، می تواند استایل های مختلف و کاربردهای متمایزی را برای شما آماده کند که با توجه به مناسبت، نوع لباس و یا محیطی که می خواهید در اون از گردنبند استفاده کنید، انتخاب می شود.

راهنمای خرید گردنبند مروارید

شاخص دیگری که در انتخاب گردنبند مروارید حائز با ارزش و مهم بودن است، فرم و مدل گردنبند از لحاظ اندازه ی دانه های استفاده شده و نحوه ی قرار گیری اون هاست .

یکی از مدل های رایج گردنبند مروارید، به این شکل است که عظیم ترین دانه در بین قرار گرفته و سایر دانه ها از دو سو کم کم کوچک تر می شوند.این مدل از گردنبند که می توانند بخشی از یک زنجیر نیز باشند، دلیل کشیده تر جلوه کردن بالاتنه ی شخص شده و زیبایی چشم گیری به بدن انسان می بخشد. گاهی می توان از یک دانه ی مروارید کامل، زیبا و چشم گیر، در بین یک زنجیر گردنبند استفاده کرد. مدلی ساده که فراوان هم پر طرفدار است.

مدل رایج دیگر ، استفاده از مرواریدهای درشت به نام نگین میانی گردنبند است. این مدل برای گردنبند های تک سنگه نیز فراوان مناسب هستند.

انواع گردنبند مروارید

نکته دیگر رنگ و جنس گردنبند مروارید است :

با آنکه بیشتر ما مرواریدها را سنگ هایی با رنگ سفید می شناسیم اما مروارید می تواند رنگ های فراوان متفاوتی داشته باشد. طیف رنگ های صورتی، زرد و حتی مشکی. جذاب است بفهمید که حتی رنگ سفید مروارید نیز دارای طیف پهناور ای از رنگ ها و برق های متفاوت است. نکته ی مهم درباره ی رنگ مناسب گردنبند مروارید این است که اگر رنگ پوست شما رنگی گرم محسوب می شود، طیف رنگ های زرد و شیری و قهوه ای بهترین گزینه ی انتخاب مروارید است که معمولاً نیز با زنجیر یا گردنبند طلای زرد، هم‌سنگ می شود.

بهترین نوع گردنبند مروارید

اگر رنگ پوست شما روشن و سرد می باشد، مرواریدهایی با طیف رنگی سفید متالیک، خاکستری و آبی را انتخاب و با طلای سفید و یا نقره هم سنگ نمایید. در آخر مدل ها و رنگ ها و طرح های گردنبند مروارید در دنیا بی آخر است.

قیمت گردنبند مروارید

 در آخر مرواریدها لزوماً نباید دایره ای شکل باشند. دنیا این سنگ ها به گونه ای است که گاهی به شکل بدون تقارن یا بیضی شکل آموزش می یابند. به این گونه سنگ ها که دارای شکل طبیعی و آزاد است مروارید باروک نیز گفته می شود. مدل های خلاقانه ای که با توجه به ظاهر هر مروارید می توان از این سنگ های بی تقارن و طبیعی خلق کرد، و همچنین طبیعی بودن و پرورشی نبودن اون ها، دلیل ارزشمندتر شدن این مدل از مروارید ها است.

مدل های جدید گردنبند مروارید

نکات خرید گردنبند مروارید

طول مناسب گردنبند

جنس گردنبند مروارید

دنبال ما باشید

[ad_2]