جدیدترین مدل کفش اسپرت پسرانه بچگانه مخصوص ابتدایی 1401

[ad_1]

کفش اسپرت پسرانه ابتدایی :  نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی جدید می تواند تاریخ فراوان مناسبی برای خرید کفش اسپرت برای مدرسه باشد. قبل از خرید کفش مدرسه، نکاتی را بررسی کنید تا خرید خوبی داشته باشید. به همین جهت ما مجموعه ایی از کفش های اسپرت پسرانه مخصوص ابتدایی ۱۴۰۱ به دنبال راهنمای خرید را برای شما مهیا کرده ایم. دنبال ما باشید.

کفش پسرانه ویژه مدرسه

جدیدترین مدل کفش اسپرت پسرانه بچگانه مخصوص ابتدایی ۱۴۰۱

نکات مهم خرید کفش پسرانه :

کفش ها را چک کنید: باید عرض انگشت بچه بین انتهای کفش و انتهای بلندترین انگشت پا باشد،عریض ترین قطعه پا باید با عریض ترین قطعه از کفش مطابقت داشته باشد،مکانیزم چفت و بست باید پاشنه را محکم در پشت کفش نگه داشته باشد،کفی کفش نباید بچرخد،پاشنه باید لطیف اما راحت باشد و قطعه عقبی کفش محکم و پابرجا باشد.

کفش اسپرت پسرانه ویژه ابتدایی

راهنمای خرید

کفش بیشتر یک سال تحصیلی کار خواهد کرد: سپس از سه سالگی فرزند، پای آنها هر شش ماه به نصف اندازه رشد خواهد کرد، به این معنی که کفش های مدرسه به طور کلی بین نه ماه و یک سال اندازه آنها خواهد بود. با این حال، اگر پسر دلبندتان در طول سال تحصیلی حرکت رشد داشته باشد، ممکن است پاهای اون ها نیز به اندازه کافی عظیم شده باشد.

کفش پسرانه چراغدار

کفش با کیفیت بالا بخرید : برای داشته باشید که خرید کفش های با کیفیت خوب تر می تواند دلیل صرفه جویی در پول شما شود، زیرا اون ها به راحتی نخواهند پوشید و باید در طول سال تحصیلی جایگزین شوند. هم چنین کفی ساخته شده از لاستیک و دوخت دو تایی در دور و بر ناحیه پنجه، عمر بیشتری به اون ها خواهد داد.

 راهنمای خرید کفش پسرانه مدرسه

انعطاف پذیری در جلو : کفشی را بردارید و کوشش کنید با هل دادن انگشت به بالا، اون را خم کنید. یک کفش خوب درقسمت گودی انگشت پا خم می شود، اما نه زیادتر این کار به کودک شما کمک می کند با انگشتان پا حرکت کند در حالی که نیمی از پای خود را پابرجا و ایمن نگه می دارد. اما نه انعطاف بیش ازحد چون کفش هایی که به راحتی خم می شوند پشتیبانی کافی را ساختن نمی کنند.

نکات مهم کفش اسپرت بچگانه

فراوان سنگین نباشد : کفش های سنگین می تواند به معنی درد ماهیچه و درد پا، به مخصوص برای افراد کوچک باشد. آستر جوراب و یا کفی کفش باید لطیف، راحت و ساخته شده از پارچه جاذب باشد تا عرق کردن پا را کاهش دهد شما باید بتوانید به راحتی اون را در آورید، در شکل نیاز اون را با نمونه ارتوپدی جایگزین کنید.طناب کفش و سگک و.. همگی به یک اندازه خوب هستند، اما از کفش های لیزی که قابل تنظیم نیست استفاده نکنید.

کفش پسرانه ابتدایی

آیا قیمت با ارزش و مهم بودن دارد؟ بله زیرا کفش ها باکیفیت زیادتر به جای چسب ، دوخته می شوند،کفش های کم ارزش تر بیشتر مقوا در قطعه کفی دارند در حالی که کفش های گران قیمت تر ممکن است از جنس پلی اورتان ساخته شوند،کفش های ساخت خوب تر هم چنین لباس مناسبی از پارچه های قابل تنفس دارند و کمتر از پلاستیک استفاده می کنند،کف یک کفش را می توان ترکاند به این معنی که در درون کفی هوا وجود دارد اما اون ها همچنین می توانند پاشنه کفش را فرسوده کنند و به راحتی فرو بروند.

کفش پسرانه شیک

کفش اسپرت پسرانه بچگانه

مدل های جدید کفش اسپرت پسرانه

بهترین جنس های کفش اسپرت بچگانه

کفش بچگانه

دنبال ما باشید

[ad_2]