جرم انگاری دروغ پراکنی در فضای غیر واقعی در خصوص وضعیت سرزمین!

[ad_1]

به‌تازگی نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرده که دولت برای نگه داری ثبات خود نیازمند ساختن طرح جرم انگاری دروغ پراکنی در فضای غیر واقعی است.

بیژن نوباوه نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در ارتباط با تظاهرات اخیر که تقریبا یک ماه است جریان دارد، اظهار کرده که تظاهرات چیز تازه‌ای است که در اکثر کشورهای دنیا مشاهده می‌شود و در سرزمین ما نیز مردم معمولا با تجمع در مقابل وزارت‌خانه‌ها نارضایتی خود را اعلام می‌کنند. وی در ادامه نظرات شخصی خود را در ارتباط با اعتراضات اخیر مردم بیان کرد.

زیادتر بخوانید: تنبیه ارسال فیلم برای شبکه‌های خارجی ؛ تهدید صریح روزنامه دولت!

جرم انگاری دروغ پراکنی در فضای غیر واقعی در خصوص وضعیت سرزمین!

واجب به ذکر است که نوباوه در ارتباط با سلبریتی‌هایی که در فضای غیر واقعی به پشتیبانی از معترضان پرداختند گفت: «در اروپا فضای غیر واقعی همانند فضای حقیقی است و هر اقدامی که در خیابان‌ها به‌عنوان جرم شناخته می‌شود در فضای غیر واقعی نیز جرم محسوب می‌شود و سرزمین ما نیز باید در این زمینه همانند کشورهای اروپایی اقدام کند!»

بیژن نوباوه

به گفته نوباوه طرح حمایت از کاربران فضای غیر واقعی، تنها جهت افزایش امنیت مردم مطرح شده است! در صورتی که طرح مذکور عملی شود، با افرادی که مشغول به انجام کوشش‌های خلاف قانون سرزمین در فضای غیر واقعی هستند، برخورد خواهد شد.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره طرح جرم انگاری دروغ پراکنی در فضای غیر واقعی چیست؟ به‌نظر شما چه کسانی مقصران اصلی وضعیت نابسامان کنونی سرزمین هستند؟ لطفا دیدگاه خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی اشتراک بگذارید.

[ad_2]