جزئیات اطلاعیه دفتر امام جمعه اصفهان در خصوص بازنشر خبر اسیدپاشی

[ad_1]

دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان در اطلاعیه‌ای، اعلام کرد: بازنشر مطلبی با محوریت داستان اسیدپاشی منسوب به آیت‌خدا طباطبایی‌نژاد در فضای غیر واقعی کذب است.
به شرح صفحه اقتصاد، در پی انتشار مجدد مطلبی منسوب به نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان در فضای غیر واقعی، پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌خدا طباطبایی‌نژاد در این زمینه اطلاعیه‌ای صادر کرد که متن اون به این شرح است:

بسم خدا الرحمن الرحیم

بار دیگر و برای چندمین بار، شاهد انتشار اخباری کذب و ساختگی در فضای ولنگار غیر واقعی هستیم.

این بار نیز در ادامه فعالیت‌ روانی علیه مردم ایران همچون قبل، خبری با محوریت داستان اسیدپاشی از آیت‌خدا طباطبایی‌نژاد در فضای غیر واقعی، عامدانه و یا ناآگاهانه در حال پخش است که کذب و ساختگی بودن مطلب برای همگان روشن است.

در این میان، تعدادی از افراد، از جمله بازیگری از سینما و تلویزیون نیز با موج‌سواری بر جو به‌وجود آمده در سرزمین برای رسیدن به منافع شخصی، مطلبی را به تعریف از آیت‌خدا طباطبایی‌نژاد، امام‌جمعه اصفهان منتشر کرده است که از سال ۹۶ چندین بار توسط روابط عمومی دفتر امام‌جمعه اصفهان تکذیب شده بود.

لذا، مجدداً از همه فعالان فضای غیر واقعی و دنبال‌کنندگان اخبار در این فضای غیرحقیقی استدعا داریم تا اخبار نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان و هر گونه اخبار دیگر را صرفاً از منابع و سایت‌های با اعتبار پیگیری و دریافت نمایند.

منبع: ایسنا

[ad_2]