جزئیات ساخت دوره 2 سریال جنگجو +[دانلود دوره اول به طور یکجا]

[ad_1]

آیا سریال جنگجو دوره دوم خواهد داشت؟ ضمن اطلاع از ساخت دوره 2 سریال جنگجو می‌توانید به لینک دانلود دوره اول سریال جنگجو دسترسی داشته باشید.

درباره سریال: در سریال جنگجو که از 29 اردیبهشت 1401 از پلتفرم فیلیمو منتشر شد، بازیگر فیلم سینمایی مست عشق “پارسا پیروزفر”، ستاره محبوب ایرانی “طناز طباطبایی” و علی شادمان سرشناس از فیلم “میم همانند مادر” وجود داشتند. محمد کارت، کارگردان فیلم “شنای پروانه”، هدایت این سریال بیست قسمتی را برعهده داشت.

دانلود دوره اول سریال جنگجو

ساخت دوره 2 سریال جنگجو

آیا سریال یاغی فصل دوم خواهد داشت؟ +[دانلود فصل اول سریال یاغی]

اما ساخت دوره دوم سریال جنگجو داستان مورد سوال طرفداران این سریال درام و عاشقانه است. احتمال ساخت دوره دوم فراوان زیاد پایین است، برای چی که نه کادر بازیگران، نه کارگردان و نه عوامل سریال به اون نشانه‌ای نکردند. داستان قصـه سریال نیز تمام شده محسوب می‌شود.

اگر احتمالی هم برای ساخت ادامه سریال باشد، هنوز از منابع رسمی قطع نشده‌است. در شکل وجود همچین برنامه‌ای، سایت جونی اطلاع رسانی خواهد نمود.

نقد و بررسی سریال جنگجو

کوتاه سریال: روایتگر درامی پر بالا و نشیب از مسافرت یک قهرمان است که شخصیت‌های متنوعی از طبقات مختلف اجتماعی در راه با او دنبال می شوند و یا برایش سد می‌تراشند. جنگجو باید از خط فرضی بین دو کشور درد و خستگی عبور کند.

ساخت فصل 2 سریال یاغی
ساخت دوره 2 سریال جنگجو

جاوید که به جنگجو سرشناس است، تلاش می‌کند که شناسنامه داشته باشد. با سختی‌های فراوان حکم صدور شناسنامه را از دادگاه می‌گیرد، اما زندگی مقاوم او جدید شروع می‌شود. مادر و پدر ابرا، دختری که جاوید به او علاقه دارد، ابرا را به آلمان می‌فرستند.

جاوید برای رسیدن به ابرا و اثبات موفقیتش با شخصی به نام بهمن دوست شده و برای شرکت در تیم باشگاه کشتی او امتحان می‌دهد. با عضویت در این باشگاه کوشش می‌کند که به تیم مردمی دعوت شود. اما بهمن قصـه آنطور که به نظر می‌رسد نیست و نقشه‌ها در سر دارد.

تغییر چهره بازیگر ابرا

تغییر چهره الیکا ناصری

در این عکس الیکا ناصری یا همان ابرای جنگجو با شمایلی متناسب با سنش و فراوان متفاوت با سریال جنگجو دیده می‌شود. او در هفت سالگی با فیلم سینمایی «میان ماندن و رفتن» کار هنری خود را شروع کرد. فیلم «میان ماندن و رفتن» به کارگردانی بهروز شعیبی محصول سال ۱۳۸۸ است.

مطالب مرتبط:

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]