جزئیات وام دانشجویی برای خرید لپ‌تاپ و گوشی • جونی

[ad_1]

وام دانشجویی برای خرید لپ‌تاپرئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افرایش میزان شهریه دانشجویان برای سال تحصیلی جدید خبر داد. مسعود گنجی گفت: میزان شهریه دانشجویان کارشناسی ارشد پی در پی و ناپیوسته و دکتری شغل ای از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۳ میلیون تومان افزایش یافته است. او افزود: شهریه یک ترم در سال تحصیلی جدید برای مقطع دکتری تخصصی پی در پی و ناپیوسته به ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم بیان کرد: تمام وام های ضروری به ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته اند و شاهد رشد بیش از ۲۰ درصدی بوده ایم.

گنجی ادامه داد: وام خرید لوازم کمک آموزشی همانند لپ تاپ، موبایل، تبلت و … برای دانشجویان به مبلغ ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که جدید بوده و به وام های دانشجویی برای سال تحصیلی جدید اضافه خواهد شد.

او گفت: مبلغ خوابگاه های دانشجویی در قبل ۱۰۴ هزار تومان بوده و امسال به ۱۳۰ هزار تومان افزایش یافته است. کمترین مبلغ شهریه خوابگاه دانشجویی ۵۳ هزار تومان بوده و امسال ۱۲ هزار تومان افزایش یافته است. گفتنی است که محافظت ساختمان های خوابگاهی برای ما فراوان زیاد مقاوم شده است.

[ad_2]