جنجال فیلم کشف حجاب پانته ا بهرام [+فیلم واکنش سینا ولی خدا]

[ad_1]

فیلم کشف حجاب پانته ا بهرام جنجالی شد. بهرام روز قبل با انتشار تصویری بدون حجاب از خود در حالی که آشکار کتک خورده بود تلاش داشت به گونه‌ای از زنان حمایت کند.

پانته آ بهرام بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان روز قبل با انتشار تصویری بدون حجاب از خود در حالی که آشکار کتک خورده بود تلاش داشت به گونه‌ای از زنان حمایت کند. برخی از کاربران معتقد هستند گریم این بازیگر برای کار جدید سینمایی اش بوده است. اما در ادامه با ما باشید تا ماجرای کشف حجاب پانته آ برای شما دوباره کنیم.

زیادتر ببینید:

فیلم +18 رقص یک زن در سینما سپس از انقلاب [فیلم لو رفته پانته‌آ پناهی‌ها]

فیلم رقص پانته‌ آ پناهی‌ در فیلم جاده خاکی با آهنگ دلکش! [+فیلم لو رفته]

کشف حجاب پانته ا بهرام

کشف حجاب پانته ا بهرام در جشنواره

او با این حرکت همه مردم را شوکه کرد و پشت پرده این اتفاق همچنان مشخص نیست. اما او با انتشار این عکس نیز هم از شکل صدمه دیده خود رونمایی کرده است هم عکس خود را بدون حجاب در فضای غیر واقعی منتشر کرد.

جنجال فیلم کشف حجاب پانته ا بهرام

او با فیلم سینمایی عقاب به شهرت رسید بازیگری را در سال ۱۳۶۶ شروع کرد و با سریال تلویزیونی آینه اولین قدم خود را در بازیگری برداشت. در سال ۱۳۶۸ با بازی در فیلم سینمایی هامون اولین قدم خود را در سینما برداشت اما با فیلم سینمایی عینک دودی و توکیو بدون توقف و سر و صدا به شهرت رسید و تا به حال فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است. در روزهای قبل تعدادی از چهره‌های هنری با کشف حجاب کردن از زنان حمایت کنند که خانم پانته آ بهرام روز قبل این کار را انجام داد.

پانته آ بهرام در سال 1379 و با سریال مسافر دیده شد و به شهرت رسید. مسافر نام یکی از مجموعه های تلویزیونی ساخت ایران است که طی سال 1379 در شبکهٔ تهران و از اون پس در شبکه های مختلف از جمله شبکه جام جم و کانال های ماهواره ای به نمایش درآمده است. نام این مجموعه در تاریخ تولید دست تطاول بود که در وقت پخش از تلویزیون به مسافر تغییر نام یافت.

فیلم کشف حجاب پانته آ بهرام 

واکنش سینا ولی خدا به کشف حجاب پانته آ بهرام

اخبار بیشتز:

[ad_2]