جوایز قسمت داستانی Call of Duty Modern Warfare 2 مشخص شدند

[ad_1]

حال که تاریخ زیادی تا انتشار یکی از عظیم‌ترین و مهم‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ باقی نمانده، توسعه دهندگان تلاش کردند کاربران را بیش از نزد تشنه کنند. تیم‌های اکتیویژن و اینفینیتی درون روز قبل از جوایز قسمت داستانی Call of Duty Modern Warfare 2 رونمایی کردند.

تاریخ زیادی تا انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 باقی نمانده است و همانطور که اکتیویژن (Activision) اعلام کرد، قسمت داستانی این بازی در حدود یک هفته نزد از نسخه کامل بازی و در تاریخ ۲۰ اکتبر، برابر با ۲۸ مهر ماه به انتشار خواهد رسید. روز قبل اکتیویژن از جوایز قسمت داستانی Call of Duty Modern Warfare 2 رونمایی کرد که شما قادر به استفاده از اون‌ها در قسمت آنلاین بازی خواهید بود و باید بگوییم این جوایز دست گیر و خوب بوده و بدون شک افراد زیادی را به تجربه این قسمت مهم از بازی ترغیب و دعوت می‌کند.

طبق پست انتشار یافته در بلاگ سری بازی کالاف دیوتی، قسمت داستانی Call of Duty Modern Warfare 2 در شکل تکمیل شدن، به شما ۱۷ جایزه متفاوت را هدیه می‌دهد. این جوایز شامل برخی اپراتورها، لوگوها، کالینگ کاردها، سلاح و همچنین بوستر‌های سطح کاربر می‌شوند.

اپراتورهایی که به شما هدیه داده می‌شوند، اپراتور هاچ (Hutch)، چوی (Chuy)، ریس (Reyes) و نوا (Nova) خواهند بود. واجب به ذکر است که سلاح وابستگی گرفته به شما، سلاح ام ۴ (M4) یکی از محبو‌ب‌ترین شخصیت‌های سری مدرن وارفر یعنی کاپیتان پرایس (Captain Price) خواهد بود.

واجب به ذکر است که در پست انتشار یافته، مشخص نشده که این جوایز تنها از قسمت داستانی بازی قابل دسترسی بوده یا در آینده می‌توان اون‌ها را در قسمت آنلاین بازی یا از راه ریزتراکنش و خرید، بازگشایی کرد. البته باید نشانه داشت که در کنار اطلاعات مربوط به جوایز قسمت داستانی Call of Duty Modern Warfare 2، به صراحت اعلام شده که این جوایز مربوط به قسمت داستانی هستند، با این حال ممکن است اکتیویژن بلیزارد در آینده تصمیمی متفاوت گرفته و اون‌ها را برای بازگشایی از راه مبارزات قسمت آنلاین بازی نیز ارائه دهد.

[ad_2]