حجم آپدیت روز اول عرضه بازی God of War Ragnarok چقدر است؟

[ad_1]

شواهد امر گویای این داستان است که حجم آپدیت روز اول عرضه بازی God of War Ragnarok در کنسول پلی استیشن 4 نزدیک به ۱۸ گیگابایت خواهد بود.

این روزها برای فضای محدود ذخیره‌سازی در کنسول‌های نسل نهم به مخصوص پلی استیشن 5، حجم بازی‌ها به یکی از دغدغه‌های مهم کاربران تبدیل شده و با توجه به فرا رسیدن دوره پاییز و عرضه متعدد عناوین مورد صبر این نگرانی‌ها دو چندان شده‌اند. گاد آو وار رگناروک یکی از عظیم‌ترین آثاری که به‌زودی روانه بازار می‌شود و هواداران برای انتشار و تجربه اون روزشماری می‌کنند.

در همین حین، چند روز نزد بود که استودیوی سانتا مونیکا، سازنده بازی، در پیامی اعلام کرد که روند توسعه بازی با موفقیت به آخر رسیده و تیم سازنده روی رفع مشکلات احتمالی و بهینه‌سازی هرچه زیادتر اون کوشش کنند. از این رو، صبر می‌رود که همزمان با عرضه جهانی بازی جدید خدای جنگ، یک به‌روزرسانی مهم نیز برای اون منتشر شود.

حال در جدید‌ترین خبرها، ساعاتی قبل حساب کاربری PlayStation Size در توییتر اعلام کرد که حجم آپدیت روز اول عرضه بازی چیزی در حدود ۱۸.۴ گیگابایت خواهد بود. ظاهرا این به‌روزرسانی حجیم برای نسخه پلی استیشن 4 بازی بوده و هنوز جزئیاتی از آپدیت روز اول عرضه بازی برای کنسول پلی استیشن 5 در دست نیست. با این وجود، احتمالا حجم این آپدیت نیز تقریبا برابر با رقم مذکور خواهد بود.

در این میان، خوب تر است نشانه کنم که بر پایه شرح‌ها، ظاهرا نسخه PS4 بازی برای نصب و اجرا به چیزی در حدود ۹۰.۶ گیگابایت حافظه نیاز دارد. این در حالی است که نسخه قبلی مجموعه تنها ۴۵ گیگابایت حجم داشت؛ موضوعی که احتمالا از جزئیات فراوان طراحی‌ها و تنوع زیادتر محتوا و ماموریت‌های بازی سخن پند آموز دارد.

در خصوص حجم نسخه پلی استیشن 5 بازی، بار دیگر اطلاعاتی در دسترس نیست؛ لیکن با توجه به علمی جدید سونی در نسل نهم، ممکن است که حجم این نسخه کمتر از ۹۰ گیگابایت باشد. دقت داشته باشید که این حجم بدون احتساب آپدیت روز اول عرضه بازی است و احتمالا حجم نهایی God of War Ragnarok متفاوت از رقم مزبور باشد.

طبق ادعای یکی از اینسایدر سرشناس، آشکار اتمام قسمت داستانی و ماموریت‌های اصلی بازی چیزی در حدود ۲۰ ساعت طول می‌کشد. البته، اگر تصمیم داشته باشید که تمام ماموریت‌های جانبی بازی را نیز به آخر برسانید، این تاریخ به ۴۰ ساعت افزایش می‌یابد که نسبت به مراحل فرعی نسخه قبلی، دو برابر شده است.

[ad_2]