حدیث نجفی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای جنجالی عکس و فیلم منتسب به حدیث نجفی

[ad_1]

حدیث نجفی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای جنجالی عکس و فیلم منتسب به حدیث نجفی

نام حدیث نجفی طی روزهای اخیر در برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری بر سر زبان ها افتاده و با مانور روی عکس دختری که در حال بستن موهایش است، کوشش در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند. در شکل یکه عکس و فیلم منتشر شده از دختری که در حال بستن موهایش است، وابسته به حدیث نجفی نیست و خبری فیک و دروغ را در شبکه های معاند بازتاب می دهند.

حدیث نجفی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای جنجالی عکس و فیلم منتسب به حدیث نجفی

نام دختری به نام حدیث نجفی طی روزهای اخیر در برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری بر سر زبان ها افتاده و با مانور روی عکس دختری که در حال بستن موهایش است، کوشش در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند. در شکل یکه عکس و فیلم منتشر شده وابسته به این دختر کم سن نیست و خبری فیک و دروغ را در شبکه های معاند بازتاب می دهند.

به شرح برترین‌ها: طی روزهای اخیر برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری با مانور روی عکس دختری که در حال بستن موهایش است، کوشش در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند و نام «حدیث نجفی» را به این دختر منتسب کردند، اما دختر در عکس شب قبل در گفتگو با یک رسانه فارسی‌ زبان کشته شدنش را تکذیب کرد.

ظاهرا بنا بر ادعای همین منابع خبری حدیث نجفی که جزو جانباختگان روزهای اخیر است، ارتباطی به این تصاویر منتشر شده ندارد.

بیوگرافی حدیث نجفی با عکس

وی متولد دهه ۸۰ اهل کرج است که نامش در اغتشاشات اعتراضی به مرگ مهسا امینی بر سر زبان ها افتاد. تاکنون عکسی از وی منتشر نشده است.

ماجرای خبر فیک

همچنین علی کریمی با انتشار عکسی از یک دختر معترض در استوری اینستاگرامش، او راحدیث نجفی قربانی اغتشاشات اخیر در ایران معرفی کرد و با سوء استفاده از مرگ او با جوسازی آشوبگران را تحریک کرد.حرکت نمادین این دختر با بستن موهایش در یک خیابان خالی است و صرفا برای تحریک مردم ضبط شده. این فرد در مصاحبه با رسانه های معاند اعلام کرد زنده است و در اغتشاشات اخیر کشته نشده است

این روزها رسانه های معاند و ضد انقلاب از اعتراضات و اغتشاشات سوئ استفاده می کنند و کوشش در بزگر نمایی می کنند و اخبار کذب و دروغین را بطور پهناور بازتاب می دهند و مردم باید آگاه باشند تا گول این دروغ ها و اخبار کذب را نخورند.

[ad_2]