حسین خالی در فشن‌ شوی نیویورک آمریکا به نام مانکن [+فیلم کامل]

[ad_1]

حسین خالی در فشن‌ شوی نیویورک آمریکا به نام مانکن وجود پیدا کرد. فیلم وجود حسین خالی در فشن شوی نیویورک مورد توجه هوادارانش قرار گرفته است.

به تازگی ویدیویی از حسین خالی در فشن شوی نیویورک منتشر شده که دلیل جلب توجه بسیاری در فضای غیر واقعی شده است. در ادامه با ویدیوی فشن شوی خالی دنبال جونی باشید.

حسین خالی در فشن‌ شوی نیویورک آمریکا به نام مانکن

حسین تهی در فشن شوی نیویورک
حسین خالی در فشن شوی نیویورک

روز قبل مراسم فشن شو های نیویورک برگزار شد و بسیاری از مدل ها و مانکن های سرشناس آمریکایی با پوشیدن لباس های برند شرکت های مختلف در مقابل شرکت‌کنندگان قدم زدن یکی از نکات جذاب این مراسم وجود حسین خالی خواننده ایرانی بوده که به نام مانکن در این مراسم وجود پیدا کرد.

حسین خالی که یکی از کهنه‌ترین خواننده‌های زیر زمینی رپ فارسی می‌باشد به تازگی در فشن‌شوی هفته مد نیویورک شرکت کرد.

حسین خالی نام اصلی او سید حسین موسوی است از سال ۱۳۷۹ به شکل زیرزمینی کار خوانندگی را شروع کرد ابتدا به نام معرف خواننده ها در ابتدای آهنگ ها به کوشش می پردازخت و آرام خود نیز درون عرصه خوانندگی شد و در حال آماده در لس آنجلس زندگی می کند.

حسین متولد ۶ بهمن ۱۳۶۷ بود در سال ۱۳۸۱ به شکل زبر دست کار خود را شروع کرد اصالت او به شهر ملایر برمی‌گردد و پدر و مادرش ملایری هستند.

در ادامه میتوانید ویدیوی کامل حسین خالی در فشن شوی نیویورم را ببینید:

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار حسین خالی در فشن‌ شوی نیویورک آمریکا به نام مانکن سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]