حل مشکل کمبود فضای اتاق خواب با تخت کم جا

[ad_1]

سلب وظیفه: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و
تحریریه مسئولیتی
درباره محتوای اون ندارد.

برای بهینه سازی و دوباره شدن فضای اتاق خواب، بهترین راه حل استفاده از تخت های کم جاست. در این مقاله با انواع تخت کم جا و سایر تجهیزات مدرن و بهینه سازی اتاق کوچک دوست خواهید شد.

بسیاری از ما در خانه‌هایمان با مشکلات کمبود فضا در اتاق ها مواجه هستیم. گاهی از زمان‌ اتاق های ما تنها فضایی برای استراحت نیستند و اتاق کار یا مطالعه نیز به حساب می آیند.

با این حال بسیاری از زمان‌ اتاق ها متراژ فراوان کمی هم دارند و عملا فضای کافی برای قرار دادن وسایل در اون ها نیست؛ ممکن است حتی در یک خانه عظیم هم اتاقی داشته باشید که به سبب کوچک بودن چندان مورد استفاده موثر قرار نگیرد. شاید هم جزو افرادی باشید که ترجیح می دهند فضای اتاقشان (هرچند عظیم) دلباز بماند و تا حد امکان چیزی فضا را اشغال نکند. به هر حال مهم نیست در کجا زندگی می‌کنید، خانه‌ای با اتاق های عظیم یا کوچک، شما می توانید فضای هر اتاقی را به کمک انواع تخت کم جا مرتب و سازماندهی کنید.

حل مشکل کمبود فضای اتاق خواب با تخت کم جا

در این مقاله با ما دنبال باشید تا شما را با انواع تخت کم جا و روش های بهینه سازی فضای اتاق خواب دوست کنیم.

انواع تخت کم جا

در قبل بسیاری از خانواده ها از تخت خواب استفاده نمی کردند؛ هرچند در شکل استفاده هم اتاق ها آنقدر عظیم بود که مشکل خاصی به وجود نمی آمد. آرام آرام با رواج زیادتر تخت خواب، اتاق ها هم کوچک و کوچک تر شدند تا جایی که گاهی به سختی امکان قرار دادن تخت در اتاق آماده می شد. همچنین بسیاری از خانه ها تنها یک اتاق اضافی داشتند که بیشتر باید به نام یک منطقه بازی، اتاق ورزش، اتاق کار، اتاق صنایع دستی و اتاق مهمان استفاده می شد و عملا جای مناسبی برای قرار دادن تخت خواب نبود.

به این نظم طراحان دکوراسیون داخلی تصمیم به حل این مسئله گرفتند و تخت های کم جا را طراحی کردند.

امروزه تخت کم جا در انواع و مدل های زیادی تولید شده تا هیچ محدودیتی برای قرار دادن تخت خواب در منزل وجود نداشته باشد.

تخت تاشو برای اتاق های فراوان کوچک

تخت تاشو تختی است که از یک سو به دیوار متصل می شود و از سو دیگر آزاد است تا در شکل نیاز اون را دوباره کرده یا ببندید.

زمانی که شما تخت را دوباره می کنید تخت به کمک پایه های متحرک، بر روی زمین قرار می گیرد و فضای خواب شما را آماده می کند، و زمانی که تصمیم بستن و جمع کردن تخت را داشته باشید تخت شما به کمک چند جک به سو دیوار رفته و کاملا با دیوار فیکس می شود. به این نظم فضای فراوان زیادی را در اتاق خواب دوباره کرده‌اید.

تخت های تاشو در مدل های تک نفره و دو نفره عمودی یا افقی در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه معماری اتاقتان بهترین تخت را انتخاب کنید.

تخت های تاشو دارای یک قفل ضمانت کننده هستند تا بدون تصمیم شما دوباره یا بسته نشوند. برای تغییر حالت مجدد تخت واجب است تا ابتدا قفل ضمانت کننده را دوباره کرده و پس از انجام تغییر مورد نظرتان مجددا قفل ضمانت کننده را ببندید.

تخت تاشو بزرگسال

اگر اتاق خواب شما، اتاق کارتان نیز محسوب می شود و در طول روز فضای فراوان کمی برای نشستن و کار کردن دارید تخت تاشو بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. همچنین ممکن است اتاق شما آنقدر کوچک باشد که تخت تا حد زیادی به دیوار ها نزدیک باشد و سد از رفت و آزادانه شما به سو کمد دیواری ها یا فضاهای دیگر شود. در این شکل تخت تاشو بهترین گزینه برای اتاق شما محسوب می شود.

برخی از تخت های تاشو در قطعه زیر تخت دارای یک شلف هستند. به این نظم زمانی که تخت را می بندید این شلف جای مناسبی را برای قرار دادن وسایل تزئینی یا کتاب آماده می کند تا زیبایی اتاق شما دو چندان شود. برخی از تخت های تاشو نیز در قطعه زیر خود دارای یک مبل راحتی هستند که پس از بسته شدن تخت مورد استفاده قرار می گیرد.

تخت تاشو کودکان

بدون شک اتاق کودکان جایی است که نباید با وسایل عظیم و جاگیر پر شود؛ زیرا ساکنان کوچک آنها به فضای زیادی برای کوشش های آزادانه و بازی نیاز دارند.

نصب تخت های تاشو فضای اتاق را تا حد زیادی بهینه می کند و دلیل می شود تا کودکان فضای تفریحی نسبتا بزرگی داشته باشند و احتمال ریخت و پاش اسباب بازی در اتاق های دیگر به حداقل برسد. ناگفته نماند که کودکان چقدر از داشتن یک تخت تاشو خوشی می برند و دوباره و بسته کردن اون حس ماجراجویی پیدا می کنند.

حل مشکل کمبود فضای اتاق خواب با تخت کم جا

تخت باکسی برای اتاق های بدون کمد

گاهی زمان‌ ممکن است که اتاق خواب شما فراوان هم کوچک نباشد و مشکلی با محل قرار گرفتن تخت نداشته باشید، اما کمبود کمد دیواری شما را کلافه کرده باشد. در این شکل راه حل مشکل شما استفاده از تخت باکسی است.

تخت های باکسی در قطعه زیرین خود فضای مناسبی را برای قرار دادن وسایل شما آماده می کنند. به این نظم شما می توانید وسایلی که در کمد ها برای اون جایی ندارید را در زیر تخت قرار دهید و به راحتی به اون دسترسی داشته باشید.

تخت های باکسی در دو نوع تولید می شوند. اگر شما به تازگی تصمیم خرید تخت باکسی را پیدا کرده‌اید می توانید از باکس های پارچه‌ای جکدار استفاده کنید. این باکس ها چیزی مانند پایه تخت های هتلی هستند و قیمت فراوان مناسبی دارند. به این نظم می توانید با خرید یک باکس پارچه‌ای و یک خوشخواب دارای تخت باکسی فوق‌العاده‌ای شوید.

با این حال ممکن است که شما برای اتاقتان یک تخت چوبی بخواهید و یا ترجیح دهید که تخت کهنه خودتان را باکس دار کنید. در این شکل شما به باکس فلزی جکدار نیاز دارید.

کلاف تخت باکسی در دو مدل تک نفره و دو نفره در بازار موجود است. اما اگر تخت شما ابعاد استانداردی ندارد کمی توانید از راه شماره ۰۲۱۱۷۷۳۴۳۵۵۶ با فروشگاه تجهیز یراق تماس بگیرید و یراق تخت خواب با ابعاد مورد نظرتان را توصیه دهید.

مبل تخت خواب شو برای خانه های ویلایی

اگر شب های زیادی مهمانان شما شب را در منزلتان می گذرانند و یا یک خانه ویلایی دارید و نمی خواهید فضای اتاق ها را با تخت خواب پر کنید، از مبل های تخت خواب شو استفاده کنید.

به این نظم شما در روز یک مبل راحتی دارید و زمانی که شب فرا می رسد مبل راحتی خود را به سادگی به یک تخت تبدیل می کنید. مبل های تخت خواب شو نیز همانند سایر مدل ها در دو مدل یک نفره و دو نفره تولید می شوند.

3 24

زیبایی و جذابیت اتاق خواب با تجهیزات مدرن و کاربردی

علاوه بر تخت خواب کمجا، تجهیزات دیگری نیز وجود دارند که دلیل بهینه شدن فضای اتاق خواب و زیبایی اون می شوند:

یکی از این تجهیزات، درب های ریلی هستند. درب های ریلی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند؛ برای چی که مزایای فراوان زیادی دارند. از جمله‌ی این مزایا، دوباره شدن درب کشویی ریلی در کمترین فضای ممکن است. به این نظم حتی اگر تخت شما با کمد دیواری ده سانتی متر فاصله داشته باشد، دوباره هم درب کمد به راحتی و به طور کامل دوباره می شود. شما می توانید درب های کهنه کمد خود را نیز با کمک یراق درب ریلی پروفیلی یا ساده به یک درب کشویی بی نظیر و عالی تبدیل کنید.

یکی دیگر از تجهیزات مدرن و کاربردی اتاق خواب تجهیزات نورپردازی است. نورپردازی دلیل زیباتر شدن و جلوه زیادتر وسایل شما می شود. برای این کار می توانید از انواع ال ای دی شاخه ای و سنسور های نوری استفاده کنید. همچنین آینه های نوری امروزه از ترند های بازار شده‌اند و درجه مخصوص‌ای در دکوراسیون اتاق خواب دارند. شما می توانید لامپ های نورپردازی آینه را به سنسور تاچ آینه متصل کنید تا با یک حرکت تمام چراغ های مورد نظر شما روشن یا خاموش شوند.

به این نظم شما یک اتاق خواب مدرن، مجهز، زیبا و جذاب خواهید داشت.

حل مشکل کمبود فضای اتاق خواب با تخت کم جا

خرید یراق تخت کم جا از تجهیز یراق

تخت های تاشو در تاریخ عدم استفاده فضای فراوان کمی را اشغال می نمایند و تخت های باکسی فضای زیادی را برای قرار دادن وسایل شما آماده می کنند. با سیستم های تخت کم جا، دیگر مشکلات فضای کوچک در خانه شما مطرح نیست. شما به راحتی می توانید با توصیه یراق آلات تخت باکسی و یراق تخت تاشو، تخت های کهنه خود را به تخت کم جا تبدیل کنید. برای این کار کافیست با کارشناسان تجهیز یراق تماس بگیرید تا با توجه به ابعاد تخت شما، سیستم تخت کم جای بی نظیری را برایتان ارسال کنند. با نصب و اجرای تخت های کم جا در اتاق خواب خانه، حس می کنید که فضای اتاقتان دو برابر شده‌است.

تجهیز یراق با ارائه انواع یراق تخت خواب، تجهیزات اتاق خواب، تجهیزات نورپردازی، اکسسوری کابینت، درب های ریلی و … مرجع مناسبی برای کسب اطلاعات و خرید محسوب می شود. شما می توانید از راه سایت تجهیز یراق، تماس با فروشگاه و مراجعه حضوری به فروشگاه فیزیکی، با تمام محصولات عرضه شده در این فروشگاه دوست شده و یراق آلات و تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

[ad_2]