حمله باورنکردنی اشباح به یک آپارتمان اجاره‌ای/ عکس

[ad_1]

یک آپارتمان اجاره‌ای وابسته چنان خسارتی شده است که به نظر می‌رسد مورد حمله اشباح قرار گرفته است.

به شرح وقت سحر به تعریف از همشهری آنلاین: یک آپارتمان اجاره‌ای وابسته چنان خسارتی شده است که به نظر می‌رسد مورد حمله اشباح قرار گرفته است.

افرادی که از راه یک برنامه اجاره خانه، مهمان آپارتمانی در آمریکا شده بودند اون را به چیزی مانند یک منظره‌ جنایی تبدیل کردند؛ مالک این آپارتمان در تیک انگور نوشت: «باورکردنی نیست. مهمانان خانه را تخریب کرده‌اند.»

حمله باورنکردنی اشباح به یک آپارتمان اجاره‌ای/ عکس

این مالک منزل خود را در چندین سایت اجاره آگهی کرده بود اما هیچ‌وقت فکر نمی‌کرد مشتریان خانه را در این حد به هم بریزند. تصاویر اما از چیزی بیش از به هم ریختگی سخن پند آموز دارد و به نظر می‌رسد این آپارتمان در جنگی بین اشباح وابسته آتش سوزی شده باشد.

بشقاب‌های شکسته روی زمین، اتاق نشیمن به هم ریخته و خاک گرفته، صفحه تلویزیون ترک خورده و از همه جذاب‌تر، آینه‌های پوشیده شده مانند یک منظره‌ جنگ طولانی است. مالک این آپارتمان مدعی شد که چاقوهای آشپزخانه به اتاق خواب منتقل شده و یک چاقو هم مفقود شده است.

آنچه شائبه حمله ارواح را نیرومند می‌کند کنده شدن یک عدد شیطانی روی چارچوب چوبی تخت است و به نظر می‌رسد این تخت وابسته حرق هم شده است. ویدئوی این کاربر تیک انگور حدود یک و نیم میلیون بازدید شده و مخاطبان خیال‌های جالبی در مورد اتفاقی که افتاده زده‌اند.

پلیس دنبال کننده ماجرای این خرابکاری و آتش‌سوزی شد و پرونده را به بیمه ارجاع داد، بیمه این سرویس اجاره منزل، یک میلیون دلار ارزش دارد که خسارت‌های مالی این اتفاق را لباس داد.

[ad_2]