حمله روزنامه دولت به رئیس گذشته صدا و سیما – سایت تیتربرتر

[ad_1]


روزنامه دولتی ایران نوشت، سرافراز درحالی سرزمین را متهم به دروغگویی سیستماتیک در داستان فوت مرحومه امینی و مرحومه پناهی کرده است که اسناد متقن علامت از اون دارد که تاکنون بالاترین شفافیت‌ها در این خصوص انجام شده است.


راه حل ۲۰ استاد دانشگاه تهران برای برون رفت از انتقاد ها


روزنامه ایران در مطلبی به محمد سرافراز، رئیس قبلی سازمان صداوسیما که از رواج دروغگویی در سرزمین انتقاد کرده بود، کنایه زد و او را به بازی در زمین «دشمن» متهم کرد.


در ادامه این روزنامه نوشت: با خبر شدیم که محمد سرافراز، رئیس اسبق صداوسیما در توئیتی شگفت آور نوشت: «همان طور که فساد سیستماتیک داریم دروغ سیستماتیک هم برای پنهان کردن واقعیت داریم. اینها ناامنی خلق می‌کنند نه امنیت.» سرافراز در این توئییت خود از دو هشتگ مهسا امینی و اسرا پناهی استفاده کرد. درحالی وی سرزمین را متهم به دروغگویی سیستماتیک در داستان فوت مرحومه امینی و مرحومه پناهی کرده است که اسناد متقن علامت از اون دارد که تاکنون بالاترین شفافیت‌ها در این خصوص انجام شده است. اسرا پناهی که چند روزی است نامش دستمایه جدید دشمنان ایران شده چندی قبل به سبب بیماری قلبی در بیمارستان فوت کرد اما رسانه‌های معاند مدعی شدند وی در جریان حمله نیروهای امنیتی به یک مدرسه در اردبیل کشته شده است.


جذاب آنکه خانواده و اقوام مرحومه پناهی دلیل فوت وی را بیماری قلبی عنوان کرده‌اند اما برخی افراد همچنان دروغ ضدانقلاب را به صحبت نزدیکان اسرا پناهی ترجیح می‌دهند. در ماجرای فوت مرحومه امینی نیز شرح نهادهای تخصصی همانند پزشکی قانونی و ده‌ها پزشک دیگر از جمله پزشک معالج مرحومه امینی و پرونده‌های درمانی گذشته وی نیز الآن واقعیت را روشن کرده است. 

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]