خارج انداختن مهناز افشار و محسن نامجو از تجمع اعتراضی ایرانیان خارج سرزمین! + ویدئو

[ad_1]

روز قبل در چندین شهر دنیا تجمعاتی اعتراضی با وجود ایرانیان خارج از سرزمین در واکنش به ماجرای مرگ مهسا امینی برگزار شد که با وجود برخی چهره های مطرح ایرانی ساکن خارج از سرزمین از جمله مهناز افشار و محسن نامجو دنبال بود. افشار در تجمع شهر دوسلدورف ِ آلمان آماده شد و محسن نامجو نیز در تجمع شهر بروکسل ِ بلژیک شرکت کرد. با این حال، هر دوی اون ها توسط دیگر ایرانیان شرکت کننده از تجمعات خارج انداخته شدند.

(ویدئوی مهناز افشار را از اینجا و ویدئوی محسن نامجو را از اینجا ببینید)

نامجو تاکنون به چندین مورد تعرض به زنان متهم شده و به دلیل واکنش های جنجالی اش به این اتهامات مورد انتقاد شدیدی قرار گرفته است.

از سویی دیگر خبرگزاری ایرنا نوشته از قرار مشخص افراد درگیر از افشار خواسته‌ بودند که شعارهای تندی علیه مسئولان ایرانی بدهد!

مهناز افشار نیز همیشه یکی از جنجالی ترین بازیگران ایرانی بوده و با ماجرای ازدواجش با یاسین رامین (فرزند محمد علی رامین، مشاور مطبوعاتی محمود احمدی نژاد)، طلاقش از وی، مهاجرتش به آلمان و اظهارنظرهایش فراوان خبرساز بوده است. در آخرین مورد، افشار سال قبل در اینستاگرامش تصویری از خود در کنار همسر سابقش، یاسین رامین منتشر کرد که با متنی احساسی دنبال بود. این پست مهناز افشار با انتقادات فراوان شدیدی مواجه شد، تا حدی که او را مجبور به حذف این پست کرد.

309214179 484940946844270 4150914017515139472 n

photo 2022 10 01 20 19 26

FeATM4cXEAE4UCS

11585858

336296329

ماجرای اتهامات جنسی محسن نامجو

در راستای موج افشای آزارهای جنسی در ایران، محسن نامجو، خواننده ی معروف ایرانی در سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ از سوی چند زن متهم به اذیت جنسی شد.

او در ابتدا این اتهامات را رد کرد. اما در اواخر فروردین ۱۴۰۰، با انتشار ویدئویی، ضمن پذیرش اتهامات خود، از قربانیان عذرخواهی کرد. با این حال، همزمان فایل صوتی دیگری از او منتشر شد که علامت می داد نامجو به تمسخر و کوچک منتقدان و معترضان به رفتارهایش پرداخته بود. انتشار این فایل صوتی انتقادات زیادی را به دنبال داشت. نامجو بار دیگر در کنسرت اخیر خود در ترکیه در شهریور ۱۴۰۱ به تمسخر حرکت «می تو / Me Too» پرداخت که خشم کاربران فضای غیر واقعی را برانگیخت.

[ad_2]