خانم بازیگر: هیچوقت با اغتشاشات موافق نبوده و نیستم!

[ad_1]

پوراندخت مهیمن گفت: من هیچوقت با اغتشاشات موافق نبوده‌ام و همیشه آرزو می‌کردم که خدا نکند مملکت از راحتی در آید، امیدوارم هرچه زودتر تمامی این مشکلات حل شود و راحتی به دامن سرزمین بازگردد.

به شرح وقت سحر به تعریف از میزان ، پوراندخت مهیمن پیرامون کوشش های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال آماده در شهر اصفهان مشغول بازی در سریال تلویزیونی «مزه حرص» هستم که برای پخش در یکی از شبکه های سراسری مهیا می شود.

وی درباره مضمون سریال «مزه حرص» ادامه داد: این سریال حال و هوایی کمدی داشته و در یکی از خانه های کهنه اصفهان ساخته می شود، فضای دلیل‌ فراوان شیرین و جذاب است و امیدوارم در نهایت مخاطب خود را پیدا کند.

نقش اصلی سریال کمدی «مزه حرص» را بازی می کنم

مهیمن درباره نقش خود در سریال «مزه حرص» تاکید کرد: من در این سریال نقش اصلی دلیل‌ را بازی می کنم، نقشم در «مزه حرص» فراوان متفاوت است اما با وجود بازی در نقش اصلی برایم محصول نهایی مهم است، هر دلیل‌ نتیجه تلاش یک گروه است و آنچه باید به موفقیت برسد مجموعه این تلاشها در قطعه یک دلیل‌ تلویزیونی و سینمایی است. امیدوارم این سریال بتواند باب قلب مخاطبان تلویزیون باشد.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در همین رابطه تاکید کرد: متاسفانه طی سالهای قبل کیفیت تولیدات فراوان پایین آمده است، این را به راحتی می توان از پیشنهادات و همچنین آثاری که به تولید می رسند مشاهده کرد، همین است که مخاطبان هر روز فرو ریختگی می کنند و وقت اون رسیده که به حال این وضع فکری شود.

مهیمن درباره سبب افت کیفیت آثار افزود: در وهله اول بی توجهی قسمت عمده مسئولین فرهنگی به کیفیت آثار دلیل افت کیفی آثار شده است، تامین مالی برای ساخت آثار با کیفیت وجود نداشته و به همین سبب از فیلمنامه گرفته تا انتهای تولید هیچ چیز استاندارد نزد نمی رود.

مهیمن: همیشه آرزو کرده ام که کشورم در دوستی و راحتی باشد

وی درباره کوشش خود در فضای غیر واقعی اظهار کرد: من شخصا فعالیتی در فضای غیر واقعی ندارم، یک صفحه دارم که توسط ادمین اداره می شود و زیادتر به معرفی آثار و کوشش هایم می پردازد.

فراوان وقت و صبر فضای غیر واقعی را ندارم و به نظرم کارهای مهمتری در زندگی برای انجام دادن وجود دارد.

مهیمن درباره اظهارنظر هنرمندان در فضای غیر واقعی افزود: خود من فراوان موافق این دست اظهارنظرهای غیر تخصصی نیستم، بدون شک در جریان ناآرامی های اخیری که در جامعه وجود دارد با تمام وجود غمگینم و نمی خواهم این وضعیت ادامه پیدا کند.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در همین رابطه خاطرنشان کرد: من هیچوقت با اغتشاشات موافق نبوده ام و همیشه آرزو می کردم که خدا نکند مملکت از راحتی در آید، امیدوارم هرچه زودتر تمامی این مشکلات حل شود و راحتی به دامن سرزمین بازگردد.

البته این را هم باید بگویم که ما موظفیم که به مشکلات مردم و حرفهایشان نگهداری کنیم.

[ad_2]