خبر ازدواج مازیار لرستانی (شهره لرستانی) با یک دندانپزشک تکذیب شد با عکس

[ad_1]

خبر ازدواج مازیار لرستانی (شهره لرستانی) با یک دندانپزشک تکذیب شد با عکس

تکذیب خبر ازدواج مازیار لرستانی (شهره لرستانی) با یک دندانپزشک سپس از تغییر جنسیتش ماجرای جنجالی ازدواج مازیار لرستانی (شهره لرستانی) با یک دندانپزشک تکذیب شد

خبر ازدواج مازیار لرستانی (شهره لرستانی) با یک دندانپزشک تکذیب شد با عکس

مازیار لرستانی با انتشار عکسی درباره ازدواج با یک خانم دندانپزشک سپس از تغییر جنسیتش و همسر و فرزندانش در صفحه اینستاگرامش به شایعات آخر داد و نوشت: من تا کنون ازدواج نکرده‌ام و دلیل این اخبار نادرست را نمی‌دانم. عکس دندانپزشک من است.

در روزهای اخیر خبر ازدواج مازیار لرستانی (شهره گذشته) سپس از تغییر جنسیتش با یک خانم دکنر دندانپزشک در برخی رسانه ها و پیج های زرد در حال انتشار است. این رسانه ها و صفحات غیر واقعی با سوء استفاده از عکس دو نفره مازیار لرستانی (شهره لرستانی) و یک خانم پزشک دندانپزشک در اقدام غیر اخلاقی و غیر انسانی اقدام به انتشار شایعاتی مبنی بر ازدواج این آرتیست کشورمان کردند و خاطر او را که اینروزها در دوران بحرانی قرار دارد، زیادتر آزردند. اقدامی که اینروزها در برخی سایت ها و صفحات غیر واقعی برای کلیک و بازدید به وفور یافت می شود.

واکنش این آرتیست به خبر ازدواجش

ایشان نیز در واکنش به خبرازدواجش این گونه نوشت به شایعات آخر داد: من تا کنون ازدواج نکرده‌ام و دلیل این اخبار نادرست را نمی‌دانم. عکس دندانپزشک من است.

مازیار لرستانی متولد ۲۶ مهرماه ۱۳۴۵ در شاد آباد است.در سال ۱۳۶۴ از شهر همدان به تهران بازگشتند و مدتی به دلیل کار پدر در آنجا زندگی کردند سپس دیپلم گرفت و بلافاصله درون دانشگاه هنر شد.در ترم اول تحصیلی که زیادتر دروس عمومی بود، غرق در تئاتر شد و ۱۷ نمایش برای کارگردانش ارائه کرد و سپس آرام بازیگری را شروع کرد. آغاز که

شهره لرستانی در سال ۶۹ در رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی راحت‌التحصیل شد و مدرک کارشناسی ارشدش را در رشته فیلمنامه نویسی سینما از مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی مجتمع فیلمسازی باغ فردوس در سال ۱۳۷۳ دریافت کرد.

شهره لرستانی در بیست و هفت سالگی عاشق شد اما به دلایل مختلفی این عشق نافرجام ماند و زندگی او را کاملاً تحت تاثیر قرار داد. این بازیگر کشورمان پس از شکست عشقی به وقت ۸ سال از بازیگری جدا شد و به انزوا و افسردگی روی آورد و تنهایی و بیماری او سبب شد وابسته ۴۰ کیلو اضافه وزن شود. شهره لرستانی کم‌کاری تیروئید، مشکلات هورمونی و افسردگی را عامل اضافه‌وزن و چاقی‌ خود می‌داند. او یک بار برنده شد چهل کیلو از وزنش را با تغذیه کم کند و انگیزه کاهش وزن خود را عاشق شدن مجدد اش می‌داند اما مجدد اضافه وزن یافت.

این آرتیست در سال ۱۴۰۰ عمل اسلیو معده انجام داده و کاهش وزن بسیاری داشته است، او در مراسم ختم پدر خود با ظاهری متفاوت و شوکه کننده آماده شده و تغییرات ظاهری او فراوان محسوس بود. و در نهایت در ۳۱ تیر ۱۴۰۱، شهره لرستانی سرانجام با انتشار متنی مخصوص و انتخاب نام «مازیار» خبر تغییر جنسیت خود را تایید کرد. او سال هاست که با لباس مردانه سرگردان است و وقت هاست که نام مردانه «ودود» را انتخاب کرده است که حالا سرانجام مازیار است.

[ad_2]