خبر خوب برای طرفداران هانده ارچل و بوراک دنیز 😍 قراره دوست بشن؟

[ad_1]

روز قبل روزنامه‌های ترکیه خبر همکاری مجدد هانده ارچل و بوراک دنیز را دادند. این دو قبلا در سریال “عشق سخن حالیش نمیشه” با هم دوست بودند.

بوراک دنیز و هانده ارچل از شش سال نزد با بازی در سریال تلویزیونی Aşk Laftan Anlamaz دوستان کهنه هم هستند. در طول فیلمبرداری سریال، هماهنگی بین هانده ارچل و بوراک مشهود بود. حتی خیال زده می‌شد که این دو زوج خارج از فیلمبرداری نیز بایکدیگر در رابطه باشند. اتفاقی که نیفتاد یا اون اگر افتاد، این یک عشق کاملاً پنهان بود.

همکاری مجدد هانده ارچل و بوراک دنیز

هانده ارچل و بوراک دنیز بار دیگر پارتنر خواهند شد 😍 ؟
هانده ارچل و بوراک دنیز

هانده ارچل پس از مدتی مرخصی برای نگهداری از خواهرزاده سه ساله‌اش ماوی که به سرطان مبتلا شده بود، به نظر می‌رسد کاملاً به زندگی کاری خود بازگشته است.

گواه کوشش مجدد هانده این است که به نام چهره تبلیغاتی دیزنی پلاس ترکیه و برند سرشناس پوشاک وجود داشته و حتی تصاویرش روی جلد مجله Marie Claire چاپ می‌شود.

الآن به نظر می‌رسد یک تولید جدید، هانده و بوراک را در کنار هم قرار خواهد داد. “Içimdeki Yabanci” نام پروژه‌ای است که این دو در اون وجود خواهند داشت. انگین آک‌یورک از دیگر بازیگران احتمالی این سریال است.

بوراک دنیز در مصاحبه‌ای گفت:

همکاری با هانده خوب است، اما میدانم که وجود هانده هنوز قطعی نیست. هانده هنوز موافقتش را برای شرکت در این پروژه اعلام نکرده است.

به نظر می‌رسد این سریال در سال 2023 پخش شود.

ویژگی های شخصی هانده ارچل

ویژگی‌های شخصی هانده ارچل
ویژگی های شخصی هانده ارچل
  • هانده گاهی زمان‌ عقاید خرافه‌ای دارد. عقیده دارد که اگر آرزویی را چند بار تکرار کند، احتمال تحققش افزایش پیدا می‌ کند.
  • رفتاری که فراوان از اون متنفر است، این است که برخی از مردم در رستوران با خدمتکارها فراوان بد رفتار می‌‌کنند و او نمی‌‌تواند این شرایط را صبر کند.
  • رویای بچگی او بازیگر شدن بوده است.
  • برای استعدادی که در نقاشی دارد، برنامه ریزی کرده تا در آینده یک نمایشگاه نقاشی به پا کند.

مطالب زیادتر:

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]