خبر سریع: ماجرای جنجالی وجود نوید محمدزاده و جشنواره ونیز 2022 [+عکس با فرشته حسینی]

[ad_1]

ماجرای جنجالی نوید محمدزاده و جشنواره ونیز 2022 در فضای غیر واقعی بازتاب حائز اهمیتی داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این داستان زیادتر بپردازیم.

استایل جذاب فرشته حسینی و نوید محمدزاده در جشنواره‌ای که گذشت خبرساز شد و هنوز هم این خبر آثارش در زندگی نوید و فرشته طنین انداز می‌باشد.

خبر سریع: ماجرای جنجالی نوید محمدزاده و جشنواره ونیز 2022 [+عکس]

حضور نوید محمد زاده و فرشته حسینی در جشنواره ونیز 2022
وجود نوید محمد زاده و فرشته حسینی در جشنواره ونیز 2022

نوید محمدزاده و فرشته حسینی در بین تماشاگران فیلم جنگ جهانی سوم با استایل جذاب و ساده در فستیوال ونیز وجود یافتند.

نوید محمدزاده در رابطه با فیلمش که در جشنواره ونیز 2022 اکران شد می‌گوید:

من گفتم تمام رویایی که از روز ورودم به سینما داشتم در این فیلم به واقعیت تبدیل شده است. فراوان خوشحالم که بخشی از این فیلم بودم.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی در بین تماشاگران فیلم «جنگ جهانی سوم» در فستیوال ونیز وجود یافتند. همچنین وحید جلیلوند، طناز طباطبایی و شادی کرم‌رودی از دیگر تماشاگران آماده در سالن بودند.

نوید محمدزاده بازیگر سینما که پس از حواشی جشنواره فیلم کن، در رسانه‌ها و فضای غیر واقعی وجود کمرنگی داشت، سرانجام برخلاف برخی نزد‌بینی‌ها در جشنواره فیلم «ونیز» برای نمایش فیلم «شب،داخلی، دیوار» به کارگردانی وحید جلیلوند آماده شد.

حضور نوید محمد زاده و فرشته حسینی در جشنواره ونیز 2022
وجود نوید محمد زاده و فرشته حسینی در جشنواره ونیز 2022

نوید محمدزاده از بازیگران سرشناس و توانمند سینمای ایران است. وی با فرشته حسینی ازدواج کرده و متاهل است. مدتی است که ایشان برای حرکت جنجالی شان در جشنواره کن ممنوع الکار شده اند. در قطعه زیر تصاویر جذاب از فرشته حسینی و نوید محمدزاده در ونیز را قرار داده ایم.

ترانه علیدوستی: نوید محمدزاده ۸۰۰ خواهر جدید پیدا کرد!

نوید محمدزاده و جشنواره 2022 ونیز
ماجرای نوید محمدزاده و جشنواره ونیز 2022

ترانه علیدوستی با سپاسگزاری از نوید محمدزاده برای انصراف از بازی در نمایش «گیاه‌حقیر» به‌خاطر حمایت از زنان معترض به اذیت و اذیت در مکان‌های هنری، بر پشتیبانی زنان از او تاکید کرد و نوشت:

تو از شب قبل، بیش از هشتصد خواهر جدید پیدا کردی.

نوید محمدزاده در پاسخ به سوالی که آیا برای ادامه کوشش در سینمای ایران با مشکلی مواجه است یا خیر توضیح داد: هیچ چیز به شکل رسمی به او اعلام نشده و در حال آماده مشغول بازی در سریال «آکتور» ساخته نیما جاویدی است. (این بازیگر در پی انتشار برخی عکس‌ها با همسرش و برخی اظهارنظرها در جشنواره کن با واکنش‌های در درون سرزمین مواجه شده بود و اخباری غیر رسمی مبنی بر ممنوع الکار بدونش منتشر شده بود.)

او در قسمت دیگری از این نشست، درباره احساسش پس از خواندن فیلمنامه و این که برای شکل گرفتن شخصیت و ارائه اون به بهترین شکل در فیلم « شب، داخلی، دیوار» ( که نقش یک نابینا را بازی می‌کند)، چه کارهایی انجام داده است، خاطرنشان کرد:

فیلمنامه را که خواندم فوق‌العاده بود؛ همیشه فکر می‌کنم، هنگامی چنین فیلمی با چنین فضای متفاوت و چنین کاراکتری _که نمونه‌اش را در سینمای ایران نداریم _ زمان بازی در اون برایم نزد آمده، دلیل افتخارم است.

نوید محمدزاده (زادهٔ ۱۷ فروردین ۱۳۶۵) بازیگر ایرانی است. نقش‌آفرینی او در فیلم عصبانی نیستم (۱۳۹۲) مورد تمجید منتقدان قرار گرفت، و برایش نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد از جشنوارهٔ فیلم فجر شد.

او همچنین دوبار پیاپی برای نقش‌آفرینی‌هایش در ابد و یک روز (۱۳۹۴) و بدون تاریخ، بدون امضاء (۱۳۹۵) برنده به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنوارهٔ فیلم فجر شده‌است. اولین تجربهٔ وجود او در نمایش خانگی با مجموعهٔ قورباغه بود.

اخبار زیادتر:
بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

[ad_2]