خبر مهم/ به این بازنشستگان وام ۱۵میلیونی وابستگی می گیرد

[ad_1]

به بازنشستگان فولاد وام ۱۵ میلیون تومانی از راه بانک گرفتن الحسنه و اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می شود.

به شرح وقت سحر به تعریف از همشهری آنلاین؛ مدیرعامل صندوق فولاد از پرداخت وام به بازنشستگان خبر داد و گفت: با تلاش‌های شکل‌گرفته توانستیم مبلغ وام را از ۴ به ۱۵ میلیون رسانده و اقساط اون را به ۳۶ ماه بازپرداخت ارتقا دهیم.

به تعریف از صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان در این باره اظهار داشت: این وام از راه بانک گرفتن الحسنه رسالت به بازنشستگان فولاد پرداخت می‌شود.

زیادتر بخوانید: خبر مهم/ هرآنچه درباره جزئیات افزایش حقوق ها باید بفهمید

عامریان تصریح کرد: بهبود و ارتقای معیشت بازنشستگان فولاد سیاست قطعی و محوری صندوق است.

وی افزود: نزد از شروع به کار تیم مدیریتی صندوق در دولت سیزدهم، مبلغ وام ضروری بازنشستگان ۴ میلیون تومان و صف صبر برای دریافت وام نیز فراوان طولانی بود؛ لذا افزایش مبلغ وام از سوی بازنشستگان گرامی انتظاری به حق بود.

مدیرعامل صندوق فولاد تأکید کرد: در همین راستا در ماه نخست وظیفه تلاش کردیم مبلغ وام ضروری با افزایش دوبرابری به ۸ میلیون تومان برسد و تعداد وام گیرندگان را نیز سه برابر کردیم.

وامی که در یک سال ۴ برابر شد

عامریان خاطرنشان کرد: با کلیدخوردن وام بانک گرفتن‌الحسنه رسالت عملاً شاهد افزایش چهار برابری مبلغ وام بازنشستگان فولاد از تاریخ شروع کار تیم مدیریتی جدید صندوق هستیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه تسهیل در بازپرداخت وام‌های بازنشستگان از دغدغه‌هایی بود که برای اون تدبیر اندیشیدیم، اظهار کرد: تا نزد‌ازاین مقرر بود که بازپرداخت وام‌ها در ۲۴ قسط انجام شود، اما در رایزنی‌هایی که شکل گرفت، این بازپرداخت‌ها را به ۳۶ قسط رساندیم تا بازنشستگان گرامی در پرداخت اقساط خود فشار کمتری را متحمل شوند.

عامریان تصریح کرد: همچنین تلاش کردیم تعداد نفرات وام‌گیرنده را افزایش دهیم، به‌طوری‌که تا نزد‌ازاین تعداد وام گیرندگان ۲ هزار نفر بودند و در این دوره این تعداد به ۳ هزار نفر افزایش‌یافته است؛ بنابراین در این دوره تعداد بیشتری از بازنشستگان خواهند توانست از تسهیلات دریافت وام با شرایط اقساطی خوب استفاده‌مند شوند.

دریافت تسهیلات بدون ارائه ضمانت کننده

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: در دریافت این تسهیلات علاوه بر افزایش مبلغ و تعداد نفرات، بازنشستگان گرامی نیازی به ارائه ضمانت کننده به بانک رسالت نیز نخواهد داشت که این امر روند دریافت وام را برای آنان فراوان جاری‌تر و آسان‌تر خواهد کرد.

گفتنی است بازنشستگان متقاضی دریافت وام بانک گرفتن‌الحسنه رسالت می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق فولاد قطعه سامانه‌های الکترونیکی اطلاعیه دریافت وام را مشاهده و ثبت‌نام خود را برای دریافت وام انجام دهند. سامانه الکترونیک بازنشستگان در سایت صندوق فولاد ضمن مشاهده اطلاعیه وام درخواست خود را جهت دریافت وام ثبت نمایند.

بازنشستگان از هم حالا می‌توانند بر پایه اولویت، نسبت به بارگذاری مدارک جهت دریافت وام اقدام نمایند.

[ad_2]