خداحافظی هانده ارچل با تابستان +[ژست شیطنت آمیز با شوهر خواهرش]

[ad_1]

تصاویری از خداحافظی هانده ارچل با تابستان و آخرین مسافرت دریایی او را در ادامه ببینید. او تعطیلاتش را با خانواده خواهرش غمزه سپری کرده بود.

هانده ارچل یکی از پرطرفدارترین بازیگران زن زیبای ترک است.  تاکنون در شماری از بهترین سریال های ترکی درخشیده است. از جمله بهترین فیلم ها و سریال های هانده ارچل می‌توان به: “تو در خانه‌ام را بزن”، “دختران آفتاب” که یکی از بهترین سریال های ترکی مدرسه ای است و سریال “حلقه” نشانه نمود.

خداحافظی هانده ارچل با تابستان

خداحافظی هانده ارچل با تابستان
تعطیلات تابستانی هانده ارچل

هنوز خبری مبنی بر وجود هانده ارچل در سریال‌های تابستانی منتشر نشده است. در بین بازیگران سریال‌هایی که قرار است در دوره تابستان پخش شوند، اسم هانده مشاهده نمی‌شود. اما احتمال همکاری او و بوراک دنیز در دوره جدید است.

خواهر هانده، غمزه ارچل با اینفلوئنسری به نام جانر ییلدیریم ازدواج کرده است. آیلین ماوی ییلدیریم سه ساله نیز نتیجه این ازدواج است. روابط این دو خواهر که مادر خود را بر دلیل‌ سرطان از دست دادند، فراوان نزدیک است. هانده ارچل و شوهر خواهرش نیز دوستان خوبی هستند.

خداحافظی هانده ارچل با تابستان
خداحافظی هانده ارچل با تابستان

متاسفانه خبری که این روز‌ها از هانده ارچل شنیده شده است، بیماری سرطان خواهرزاده هانده ارچل است. نام او ماوی است و دختر غمزه ارچل، خواهر هانده است. آیلین ماوی، دختر 2.5 ساله غمزه ارچل، خواهر هانده ارچل بازیگر ترک به سرطان مبتلا شده است.

هانده ارچل که روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند، بیصدا خود را در مورد وضعیت سلامتی خواهر زاده اش شکست. هانده ارچل که با عجله داشت رستورانی را ترک می کرد با خبرنگاران رو در رو شده و به سوالات خبرنگاران در مورد روند معالجه ماوی پاسخ داد:

همه چیز خوب نزد میره، انشالله خوب تر از این هم نزد بره. ممنون از سوالاتتون.. اما الان تاریخ مناسبی نیست. قول میدم در یک زمان مناسب توضیحات واجب رو ارائه بدم.

ژست شیطنت آمیز هانده ارچل با شوهر خواهرش

هانده ارچل و شوهر خواهرش
هانده ارچل و شوهر خواهرش

اخبار مرتبط با هانده ارچل

سوالات متداول

عکس عروسی هانده ارچل و همسر واقعیش رو از کجا ببینم؟

چنین امکانی نیست، چون هانده هنوز ازدواج نکرده!

هانده ارچل به انگلیسی یا ترکی چطوری نوشته میشه؟

Hande Erçel

[ad_2]