خرید بهترین برند دستگاه لیزر الکساندرایت در سال 1401

[ad_1]


اولین کاری که کلینیک‌های زیبایی انجام می‌دهند خرید دستگاه لیزر الکساندرایت است و این برای کیفیت و بازدهی این لیزر قدرتمند است. در کنار لیزر الکس بهترین دستگاه کلینیکال رفع موهای زائد که اون را مکملی بی بدیل می‌دانند دستگاه لیزر دایود است. کلینیک‌های پوست و مو باید در تاریخ خرید اون فراوان دقت کنند، در ادامه تصمیم داریم بهترین برند دستگاه لیزر که واردات اون به شکل اصلی انجام می‌شود به شما معرفی نماییم

بسیاری از شرکت ها به نام تولیدکننده های باتجربه در بازار وجود دارند و در کنار این برندها، بسیاری دستگاه های لیزر نیز به سبب تجربه کم تر و جدیدالورود بودن در بازار، درد قیمتی پایین تری را برای جاذبه مشتری در نظر می گیرند، که اکثر اون ها کیفیت کم تری دارند.

کافی است عبارت بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت (ALEXANDRITE) در بازار ایران در سال 1401 را در اینترنت جستجو کنید، با طیف وسیعی از فروشگاه ها مواجه می شوید که هر کدام از آنها ادعا می کنند بهترین هستند، اما در مقام اول شما باید پایه انتخاب بهترین مدل دستگاه لیزر را بشناسید.

خرید به روزترین دستگاه لیزر الکساندرایت از شرکتی معتبر در سال 1401

در صورتی که تصمیم خرید دستگاه لیزر الکساندرایت اوریجینال و باکیفیت را دارید، در ادامه بر پایه یک چک لیست کلی، بهترین و مهم ترین تکنیک های مرتبط با انتخاب این دستگاه ها را به شما شرح می دهیم.

موارد مهم در انتخاب و خرید دستگاه لیزر الکساندرایت

می توان گفت که بیش از چند دهه است که تکنولوژی های لیزر در صنایع پزشکی، درمانی، بهداشتی و زیبایی استفاده میشود، یکی از مهم ترین حوزه های استفاده برداری از این سیستم ها، رفع موهای زائد قسمت های مختلف بدن است.

در واقع دستگاه لیزر الکساندرایت که بین بسیاری از مردم به لیزر الکس سرشناس شده است، باعت ساختن انقلاب شگرفی در صنعت زیبایی پوست گردید و مشتریان کلینیک‌های زیبایی با خیالی راحت تحت نظر پزشکی متخصص از دستگاه الکساندرایت استفاده می‌کنند.

بهترین برند دستگاه لیزر ایران در سال ۱۴۰۱ را بشناسید

سرشناس‌ترین مدل این دستگاه در بازار ایران، لیزر الکس المنت است؛ این دستگاه محصول شرکت المنیک کره جنوبی است و توسط شرکت ام بی که نماینده این کمپانی است به ایران درون می‌شود. در واقع شرکت ام بی بهترین جا برای خرید دستگاه لیزر الکساندرایت اصل است زیرا نمایندگی رسمی این محصول بوده و همچنین انواع خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات همانند تامین قطعه‌ ها و … را ارائه می‌کند.

در ادامه به بیان برخی از مهمترین المان هایی که قبل از خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید از آنها اطلاعات کافی داشته باشید میپردازیم:

برند تولیدکننده دستگاه لیزر الکساندرایت

هرچه یک شرکت در حوزه تولید دستگاه های لیزر با تجربه  تر و پیشرو تر باشد، از تکنولوژی های به روز تری استفاده می کند، همانند بسیاری از حوزه  ها می توان گفت که گفت و گو خرید و توصیه دستگاه لیزر الکساندرایت، تا حد زیادی بستگی به برند سازنده اون دارد و شرکت های جدیدتر نیاز به آزمون  و خطا دارند و کمتر قابل  اطمینان هستند.

نوع پروب دستگاه لیزر

به  طورکلی پروب به سری یا همان رابط اصلی دستگاه های لیزر موهای زائد گفته می شود، اپراتور پروب را روی نقاط مختلف بدن حرکت می دهد و در واقع انتشار و ساطع شدن امواج توسط این قطعه شکل می پذیرد. پروب ها در مدل های مختلفی در بازار عرضه شده و سه نمونه از اون ها در حال آماده بیشترین دامنه کاربرد را در دستگاه لیزر الکساندرایت دارد:

  • پروب اسکنری
    پروب های اسکنری صحیح مانند به دستگاه تبلت یا همان اسکنرهای دستی بوده که پایه کارکرد دستگاه لیزر الکساندرایت اسکنر به این شکل است که نخست اپراتور محل را اسکن کرده و سپس فعالیت‌ تاباندن را انجام می دهد.
  • پروب قلمی
    مدل های قلمی فراوان استفاده شده و صحیح مانند به یک قلم یا خودکار باریک هستند. در واقع می توانند در یک نقطه و به شکل کانونی امواج را انتقال داده و اثرگذاری خوبی نیز دارند. این دستگاه یکی از پرمصرف ترین نمونه ها است.
  • پروب خوشه ای
    همان طور که از نامش مشخص بوده این دستگاه پرتوهای مسطح و بیشتری را به پوست تابانده و برای تاباندن این پرتوها عموماً واجب است که دستگاه توان بالایی داشته باشد.

کیفیت قطعه‌ ها لیزر الکس و امکان فراهم‌ اون ها از شرکت مادر

حتی اگر تصمیم خرید دستگاه لیزر الکساندرایت را ندارید حتماً در وقت تهیه محصولات برقی به جستجو برندهایی بروید که امکان تهیه قطعه‌ ها و لوازم جانبی اون ها در بازار وجود دارد. یکی از عظیم ترین مشکلاتی که با شرکت های تولیدکننده دستگاه لیزر الکس ثالث یا No Name خواهید داشت، این است که معمولاً قطعه‌ ها اون ها پس از این که خراب یا فرسوده می شود در بازار ایران پیدا نشده و از طرفی شما نمی توانید حتی گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت ها را پیدا کنید.

در این شکل ناچار هستید که قطعه را اگر در بازارهای دبی و چین عرضه می شد توصیه داده و هزینه ای که پرداخت می کنید دو الی سه برابر حالت عادی است.

مجوزها، تأییدیه ها و رجیستری

سازمان های جهانی، حد کیفی و استانداردی برای انواع دستگاه لیزر الکساندرایت اوریجینال و باکیفیت در نظر گرفته اند، استاندارد CE، ایزو و استاندارد وزارت بهداشت، معالجه و آموزش پزشکی از جمله مهم ترین و اصلی ترین فیلترها و المان هایی است که بر پایه اون می توان از کیفیت یک دستگاه کلینیکال اطمینان نتیجه کرد.

در خرید اینترنتی دستگاه لیزر الکساندرایت باید به این مسئله دقت داشته باشید که همیشه در مورد برند تولیدکننده دستگاه های لیزر تحقیقات واجب را به عمل آورید، تلاش کنید که حتماً پارت نامبر و یا کد ساخت کالا را از وب سایت برند مبدأ چک کنید. استفاده از لیزر بی کیفیت و غیراستاندارد برای شما تبعات زیادی از نظر قانونی به دنبال خواهد داشت.

طول موج و نوع فرکانس کاری دستگاه

برای این که موهای زائد از بین بروند واجب است که فولیکول های اون تخریب شود،  این کار با استفاده از پرتوهای ساطع شده از دستگاه های لیزر انجام می شود. درصورتی که پرتوها به درستی به پوست نفوذ نکند، بی سبب تعداد جلسات لیزردرمانی افزایش  یافته و مشتری هم از کار رضایت نخواهد داشت.

عوارض در دستگاه هایی که تأثیرگذاری خوبی ندارند نیز فراوان فراوان خواهد بود، طول موج لیزر به حدی مهم است که می تواند روی تیپ های پوستی حساس اثرات منفی گذاشته و در نتیجه اگر می خواهید خودتان را درگیر دردسر نکنید به جستجو دستگاه لیزر الکساندر اصل بروید که بتوانید با خیالی راحت و راحت از اون در کلینیکتان استفاده نمایید.

لیزر دایود بهترین مکمل برای الکساندرایت در کلینیک ها

دستگاه لیزر دایود به سبب بهبود عمق نفوذ و کم تر شدن ریسک عوارض پس از لیزر، که سبب اون پالس های نرمال و یکنواخت است و همچنین استفاده از سیستم سرد کننده با کیفیت بالا در وقت لیزر فراوان مورد توجه بانوان ایرانی قرار گرفت، البته امکان استفاده روی پوست های تاریک را باید دیگر سبب بخت فراوان به این دستگاه لیزر با کیفیت فهمید.

دستگاه های لیزر موهای زائد لازمه تمامی کلینیک های زیبایی

لیزر دایود، یکی از دستگاه های استاندارد و مناسب جهت تمامی کلینیک ها در حوزه حذف موهای زائد میباشد، این دستگاه در کنار لیزر الکساندرایت تمامی نیاز های یک کلینیک زیبایی را برطرف خواهد کرد. جهت آشنایی زیادتر با دستگاه لیزر دایود و همچنین اطلاع از قیمت و خرید اون، می‌توانید اینجا مراجعه کنید.

چگونه در بازار ایران لیزر الکساندر ایت انتخاب کنیم؟

فرمول بازار ایران با تمام دنیا متفاوت است، ما شاهد وجود برندهای مختلف حوزه دستگاه های لیزر موهای زائد هستیم، برخی از اون ها خوش نام و برخی تقلبی و لیبل های کپی شرکت های اورجینال هستند که با نام های مشابه عرضه می شوند. انتخاب یک شرکت ایمن و با ریشه، که در هنگاه خرید دستگاه های لیزر بتوانیم با خیالی راحت از خدمات پس از فروش خریدمان را انجام دهیم شاید مقاوم به نظر برسد، اما در عین حال با اندکی جستجو به راحتی در دسترس است.

درصورتی که تصمیم خرید لیزر دایود یا لیزر الکساندرایت را دارید حتماً به جستجو فروشندگان با اعتبار بروید، فروشگاه های با اعتبار محصولات خود را از برندهای معروف تهیه کرده و به طبع ریسک عرضه محصولات مقام چند را به جان نمی خرند. بازرگانی ام بی، با بیش از 30 سال تجربه در حوزه واردات دستگاه های کلینیکال مهیا ارائه خدمات به کلینیک های زیبایی و متخصصین پوست در سراسر ایران است، جهت کسب اطلاعات زیادتر میتوانید به وبسایت این شرکت به آدرس https://lasermb.com/ مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، خیابان حاجی زاده، مجتمع تجاری اداری گلشن واحد ۴۱۰ اداری بازرگانی ام بی

شماره تماس: ۰۲۱۴۶۱۴۰۱۰۵

کد پستی: ۱۴۷۱۷۵۵۲۹۸

آدرس ایمیل: [email protected]

/ توجه : این مطلب رپورتاژ آگهی بوده و سایت کوکا مسئولیتی در قبال خدمات معرفی شده اون ندارد.

[ad_2]