خطر بزرگی که ستاره پرسپولیس را تهدید می کند

[ad_1]

سپس از شیخ دیاباته الآن دیگر ستاره پرسپولیس نیز با مصدومیت مواجه شده و این در حالیست که نگرانی برای وضعیت صدمه دیدگی او، به گفت و گو اصلی کادرفنی و پزشکی تبدیل شده بود.

به شرح وقت سحر به تعریف از ورزش سه؛ سعید صادقی که بعنوان ستاره تعریف و انتقالات به پرسپولیس پی در پی بود، تلاش زیادی داشت تا خود را به کادرفنی جدید تیم مردمی و کارلوس کی‌روش نیز تحمیل کند که این داستان فشار بدنی زیادی را به این بازیکن درون کرد.

کارلوس کی‌روش که در بدو حضورش در ایران، به دنبال گزینش بازیکنان داخلی برای وجود در اردوی تیم مردمی بود، در دو بازه ۴۰ دقیقه و در تمرینات تیم مردمی، عملکرد بازیکنان دعوت شده را مورد ارزیابی قرار داد. موضوعی که دلیل شد تا بازیکنان فشار زیادی را برای نمایش توانایی خود و اجرای خواسته کادرفنی برای تداوم وجود در اردو پشت سر بگذارند.

این مساله الآن دلیل صدمه دیدگی سعید صادقی نیز شده است. هافبک قرمز‌ها که در بازی با نفت مسجدسلیمان با حس درد از ترکیب تیمش خارج شده بود، با فشار مضاعفی که در اردوی تیم مردمی متحمل شده، الآن با صدمه کشیدگی همسترینگ مواجه شده است.

در شرایطی که سعید صادقی به نام ستاره تعریف و انتقالات به عضویت پرسپولیس در آمده بود و فراوان زود توانست درجه مناسبی در جمع سرخپوشان از اون خود کند، سپس از دعوت به اردوی تیم مردمی و در شرایطی که از امیدواری زیادی برای جلب رضایت کارلوس کی‌روش برخوردار بود، الآن با بدشانسی بزرگی مواجه شده است.

باید دید در زمان کوتاه باقی مانده تا جام جهانی قطر، آیا قادر خواهد بود بار دیگر با نمایش برنده در ترکیب پرسپولیس نظر سرمربی پرتغالی را برای بازگشت به لیست تیم مردمی جلب کند یا خیر.

 

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *