خواستگاری که جلوی ۱۷هزار تماشاچی تباه شد!

[ad_1]

یک طرفدار نیویورکی ورزش هاکی جمعه شب زمانی که دوربین ورزشگاه نشانش داد پیراهنش را از بدن درآورد و در حالی که روی سینه‌اش نوشته بود: «لطفا بگو بله» در مقابل بیش از ۱۷ هزار تماشاچی زانو زد و از نامزدش خواستگاری کرد.

به شرح وقت سحر به تعریف از روزیاتو، یک طرفدار نیویورکی ورزش هاکی جمعه شب زمانی که دوربین ورزشگاه نشانش داد پیراهنش را از بدن درآورد و در حالی که روی سینه‌اش نوشته بود: «لطفا بگو بله» در مقابل بیش از ۱۷ هزار تماشاچی زانو زد و از نامزدش خواستگاری کرد، اما بخت با او یار نبود و در عرض چند ثانیه آرزوهایش به باد رفت.

در شب افتتاحیه دوره جدید لیگ مردمی هاکی (NHL) و بازی تیم‌های نیویورک آیلندرز و فلوریدا پنترز، یک مرد کم سن پیراهنش را از بدن خارج آورد و مقابل چشمان ۱۷ هزار و ۲۵۵ هوادار روباه‌روی نامزدش زانو زد.

خواستگاری که جلوی ۱۷هزار تماشاچی ضایع شد! خواستگاری که جلوی ۱۷هزار تماشاچی ضایع شد! خواستگاری که جلوی ۱۷هزار تماشاچی ضایع شد! خواستگاری که جلوی ۱۷هزار تماشاچی ضایع شد!

او که روی سینه‌اش جمله عاشقانه «لطفا بگو بله بله بله» نقش بسته بود از دختر خواستگاری کرد.

در این فاصله تعدادی از تماشاچیان شعار دادند: «فقط بگو نه» و دختر مورد نظر همان‌طور که از حالتش پیدا بود از سخن این دسته از هواداران پیروی کرد.

به نظر می‌رسد آهنگ ازدواج با تو (Marry You) برونو مارس (Bruno Mars) که در پس زمینه پخش می‌شد هم برای تحت تاثیر قرار دادن او کافی نبود.

با آنکه وقت پخش شرح گفته شد که زن بلافاصله پس از خواستگاری پاسخ بله را داده، کاربران رسانه های اجتماعی و شرح های مطبوعات خلاف این را علامت می‌دهند.

یکی از کاربران توییتر گفت که نزدیکی آنها بوده و زن پاسخ داده: «نه! نه! نه!». او گفت: «مرد دو دقیقه بدون پیراهن آنجا نشسته بود و اشک می‌ریخت. من آنجا بودم. این خبر جعلی نیست.»

 

[ad_2]