دانلود سریال خواهران برادران دوبله فارسی قطعه 1 تا 26 + [تاریخ پخش]

[ad_1]

برای دانلود سریال خواهران برادران دوبله فارسی و اطلاع از تاریخ پخش این سریال از شبکه جم سریز، در نوشتار جدید دنبال ما باشید.

سریال دوست داشتنی Kardeşlerim در دو دوره به کارگردانی سرکان بیرینچی و نویسندگی گول ابوس سرمچی ساخته شده است. این سریال در ژانر درام، عاشقانه و خانوادگی تولید شده و از شبکه atv منتشر می‌شود.

دوبله فارسی سریال خواهران و برادران به تازگی از شبکه جم سریز منتشر شده است. می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام جونی، این سریال و دیگر سریال‌های دوبله شده ترکی را دانلود نمایید

سریال خواهران برادران دوبله فارسی 1 تا 26

سریال خواهران برادران دوبله فارسی
قطعه 26 خواهران و برادران, سریال ترکی خواهران و برادران قطعه 26

برای اطلاع از تاریخ پخش سریال‌های جم تی‌وی، بر روی نام شبکه کلیک نمایید. ضمن اون می‌توانید تاریخ پخش سریال خواهران و برادران از شبکه جم سریز و تاریخ پخش برنامه‌های دیگر شبکه‌های گروه نمایشی جم را در مطالب ذیل مشاهده نمایید:

خواهر و برادرانم قصـه زندگی یک خانواده دوست داشتنی را روایت می‌کند که در کنار هم فراوان خوشحال‌اند و زندگی فراوان خوبی با هم دارند. اما بخت بد به یک باره جستجو این خانواده می‌آید و مادر و پدر قصـه طی یک اتفاق زشت در یک روز فوت می‌کند و فرزندان خود را تنها می‌گذارند.

زندگی این 4 خواهر و برادر با نبود مادر و پدرشان با مشکلات و موانع بزرگی رو‌به‌رو می‌شود. اسم این خواهر و برادر‌ها کادیر، عمر، آسیه و امل عرن است. شرایط اون‌ها را مجبور به زندگی در مرغداری عمویشان می‌کند. در این بین شما شاهد بالا و نشیب‌های فراوان زندگی این 4 نفر هستید. اون‌ها که جز خودشان کسی را ندارند، تصمیم می‌گیرند تحت هیچ شرایطی هم‌دیگر را تنها نگذارند.

هر بار که زمین می‌خورند دوباره به کمک یک‌دیگر از جا بلند می‌شوند. اما این‌ها همه قصـه نیست. در این میان پای آنان به مدرسه‌ای دوباره می‌شود که قاتل پدر و مادرشان به نام آکیف، مدیر و رئیس اون‌جا است.

لینک دانلود خواهران و برادران با دوبله فارسی

دانلود خواهران و برادران 26 با دوبله فارسی کیفیت 240p

دانلود دوبله فارسی قطعه 26 سریال خواهران و برادران کیفیت 480p

مطالب مرتبط:

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]