دانلود سریال نوبت لیلی قطعه ۲۳ بیست و سوم (قطعه 23 کامل)

[ad_1]

2022-09-20

دانلود سریال نوبت لیلی قطعه ۲۳ بیست و سوم (قطعه 23 کامل) از ویدائو و آپارات لینک مستقیم و کیفیت اصلی را در این صفحه ببینید.

دانلود سریال نوبت لیلی قطعه ۲۳

چیزی که در نوشته‌هاِ اسلامی نیز از اون تحتِ «عالم ذر» نام می‌برند. دنیایی نزد از عالمِ امکان که همه‌ی مخلوقات در اون به‌سر برده‌اند و درباره‌ی زندگی‌شان در این دنیا تصمیم گرفته‌اند. یا مفهومی تحت‌عنوان «عالم جوهری». اینکه دنیا در هر ثانیه در حال دوباره خلق شده‌شدن است. اینکه تاریخ درواقع یک خط نیست؛ بلکه یک نقطه است. میان‌ستاره‌ای (کریستوفر نولان، ۲۰۱۴) را به‌یاد بیاورید و منظره‌‌ای را که کوپر، در سپسِ پنجم، تلاش می‌کند با انداختنِ کتاب‌ها از کتاب‌خانه قبل را دست‌کاری کند. قبل‌ای که نزد‌تر دیده بودیم و خیال می‌کردیم کُدهایی است که از عالم مخلوقات فرازمینی فرستاده می‌شود.

آشکار سازندگان سریال تصور کرده‌اند که اگر همۀ داستان‌ها و اتفاقات عجیبی را که به ذهنشان می‌رسد در یک دیگ عظیم بریزند و هم بزنند و ادویۀ «دنیا‌های موازی» را هم به اون اضافه کنند، حتما چیز خارق‌العاده و مبهوت‌کننده‌ای شکل می‌گیرد. اما این احتمالا بدترین راه برای درگیر کردن مخاطب است. ابدا اینجور نیست که هرچقدر تعداد راز‌ها و اتفاقات شگفت آور یک فیلم یا سریال زیادتر باشد، رازآلودگی اون زیادتر بشود. اولا یک قصـه منسجم و پرکشش واجب است که راز‌ها در قلب اون شکل بگیرند و ثانیا نحوۀ ارائۀ رازهاست که بیننده را برای تماشای ادامۀ فیلم یا سریال با شادی می‌کند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *