دانلود قطعه ۹ خاندان اژدها با زیرنویس فارسی (House Of Dragon 2022)

[ad_1]

لینک دانلود قطعه ۹ خاندان اژدها (House Of Dragon 2022) از کانال تلگرامی جونی در ادامه مطلب پیوست شده است. خانه اژدها یکشنبه‌ها از HBO و HBO Max پخش می‌شود.

سریال پُرطرفدار House of the Dragon، یکی از مورد صبر‌ترین سریال‌های سال 2022 بود که پریکوئل سریال بازی تاج و تخت نیز می‌باشد. این فیلم، بر خاندان تارگرین‌ها، های‌تاور، و ولیرین‌ها می‌پردازد و 200 سال نزد از اتفاقات سریال اصلی، و 100 سال پس از فتح وستروس توسط تارگرین‌ها را به عکس می‌کشد.

دانلود سریال خاندان اژدها قطعه 9

دانلود قطعه 9 سریال خاندان اژدها

دانلود قطعه ۹ خاندان اژدها با زیرنویس فارسی

قسمت ۹ خاندان اژدها
قطعه ۹ خاندان اژدها

درخت خانواده تارگرین زیادتر از بقیه شاخه ها دارد. خاندان اژدها نه تنها بر اسپین آف بازی تاج و تخت تسلط دارند، بلکه شاهد گسترش اون در سراسر تاریخ وستروسی هستند.

Jaehaerys عظیم ترین تارگرینی است که ما در این سریال می بینیم. ما جیهریس با بازی مایکل کارتر را طی یک فلش بک نه سال قبل از سریال ملاقات می کنیم که در اون شورای عظیم تصمیم می گیرد که چه کسی باید وارث تخت آهنین باشد – دو نامزد نوه های ویسریس و رینیس، دو فرزند عظیم دو پسرش هستند. ، Baelon و Aemon که به ردیف در دلیل‌ ترکیدن آپاندیس و در جنگ جان باختند.

دوران Jaehaerys طولانی ترین پادشاهی وستروس است که به زمان 55 سال بر تخت آهنین نشسته است که با دوستی مشخص می شود. او سرانجام بر دلیل‌ کهولت سن فوت کرد و نوه اش ویسریس تاج و تخت را به دست گرفت.

این سریال که بر پایه رمان سرود‌ی یخ و آتش جرج آر آر مارتین نوشته شده است، مطمعناً نکات پنهان زیادی دارد که نه تنها به سریال اصلی، بلکه از کتاب نیز الهامات زیادی گرفته است. سریال خاندان اژدها، بر سه قلمرو تمرکز دارد و در وستروس و کینگزلندینگ چهره می‌دهد که طبیعتاً ما را با سکانس‌هایی جذاب از دنیای فانتزی روبرو می‌کند.

 

مطالب مرتبط:

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]