دانلود قطعه 1 تا 5 سریال آنتن +[با کیفیت انتخابی اضافه شد]

[ad_1]

لینک دانلود سریال آنتن (1401) جدیدترین سریال کمدی پلتفرم نماوا، در نوشتار جدید پیوست شده‌است. برای دانلود دنبال ما باشید.

درباره سریال: سریال کمدی آنتن محصول سال ۱۴۰۱ سرزمین ایران به کارگردانی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان و نویسندگی فیلمنامه برعهده حمزه صالحی بوده است. آنتن دومین تجربه ابراهیم عامریان در نقش کارگردان است.

لینک قطعه ۴ سریال آنتن اضافه شد.

دانلود سریال آنتن

دانلود سریال آنتن
سریال آنتن

کوتاه سریال: قصـه خانواده‌ای را روایت می‌کند که با مرگ عظیم خاندان برایشان اتفاقات عجیبی می‌افتد. مادر قصـه با از دست دادن شوهرش تصمیم می‌گیرد برای قبولی در دانشکده پزشکی که از جوانی آرزویش بود، تمام تلاشش را کند.

اتفاقا قبول می‌شود و با نوه خود که در همان دانشگاه در رشته دامپزشکی قبول شده است، راهی تهران می‌شود. پسرش که الآن به جای پدر خود وظیفه کارها را برعهده دارد، نمی‌تواند درس خواندن مادرش را هضم کند و آبرویش در خطر است.

اتحادیه کامیون داران او را تحت فشار گذاشته‌اند که اگر مادرت درس بخواند نمی‌توانی رئیس شوی! به همین خاطر او تمام تلاشش را می‌کند که مادرش را بازگرداند. مادر قصـه نیز در حمایت از دانشجویان دفعات مجبور به امضای تعهدنامه دانشجویی می‌شود. سریال آنتن جدیدترین عنوان شکبه نمایش خانگی است که در ژانر طنز با بازی پژمان جمشیدی و الیکا عبدالرازقی ساخته شده است.

لینک دانلود قطعه‌های جدید

دانلود قطعه 1 سریال آنتن با کیفیت انتخابی

دانلود قطعه 2 سریال آنتن با کیفیت انتخابی

دانلود قطعه 3 سریال آنتن با کیفیت انتخابی

دانلود قطعه 4 سریال آنتن با کیفیت انتخابی

دانلود قطعه 5 سریال آنتن با کیفیت انتخابی

لینک دانلود قطعه‌های جدید پس از انتشار سریال پیوست خواهند شد

از همراهی شما تا انتهای نوشتار دانلود سریال آنتن سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


مطالب زیادتر:[ad_2]