دانلود قطعه 1 سریال آنتن +[دانلود کیفیت های مختلف، تاریخ پخش]

[ad_1]

لینک دانلود قطعه 1 سریال آنتن (1401) جدیدترین سریال کمدی پلتفرم نماوا، در نوشتار جدید پیوست شده‌است. برای دانلود دنبال ما باشید.

این سریال قصـه خانواده‌ای را روایت می‌کند که با مرگ عظیم خاندان برایشان اتفاقات عجیبی می‌افتد. سریال آنتن جدیدترین عنوان شکبه نمایش خانگی است که در ژانر طنز با بازی پژمان جمشیدی و الیکا عبدالرازقی ساخته شده است. برای دانلود قطعه 1 آنتن به کارگردانی ابراهیم عامریان دنبال ما باشید.

دانلود سریال آنتن قطعه 1

دانلود قطعه 1 آنتن با کیفیت انتخابی

دانلود قطعه 1 سریال آنتن

دانلود قسمت 1 سریال آنتن

سریال کمدی آنتن محصول سال ۱۴۰۱ سرزمین ایران به کارگردانی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان و نویسندگی فیلمنامه برعهده حمزه صالحی بوده است. آنتن دومین تجربه ابراهیم عامریان در نقش کارگردان است.

او اولین تجربه کارگردانی خود را در این زمینه با سریال نارگیل شروع نمود که در رده سنی کودک و نوجوان تهیه شده بود، که یک سریال در ژانر عروسکی بود و در اون سریال هم همانند سریال آنتن نویسندگی برعهده حمزه صالحی بود.

ابراهیم عامریان زمان تاریخ زیادی نیست که به سینمای ایران ورود کرده است، اما در همین زمان کم توانسته با تهیه کنندگی و وجود در فیلم‌های مطرح نام خود را تبدیل به یکی از تهیه کنندگان مطرح سینما کند.

عوامل سریال

دانلود سریال آنتن +[دانلود کیفیت های مختلف، زمان پخش]
دانلود سریال آنتن قطعه 1
  • ستارگان: ارسلان قاسمی، الیکا عبدالرزاقی، بهنام سپاسگزاری،‌ پژمان جمشیدی، سام نوری، مرجانه گلچین، هادی کاظمی، نعیمه نظام دوست
  • کارگردان: ابراهیم عامریان
  • ساخت: ایران
  • محصول: 1401
  • تاریخ پخش: هر چهارشنبه ساعت 20
  • ژانر: کمدی

دانلود سریال آنتن قطعه 1

دانلود قطعه 1 آنتن با کیفیت انتخابی

مطالب مرتبط:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار دانلود قطعه 1 سریال آنتن سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]